Гольф-симулятори

Два гольф-симулятори в Клубному домі – це чудова можливість зіграти в гольф незалежно від пори року чи погоди, причому на справжньому полі (точній копії), що може бути розташовано на іншому континенті. Це відеогра для тренувань, навчання та змагань.

Як це працює? Гравець робить удар, а датчики в приміщені зчитують інформацію про рух ключки та політ м’яча, а потім моментально передають дані на відео-панель з 3D-картинкою поля чи тренувальної зони.

Симулятор About Golf
(для членів клубу та їх гостей)

Обладнання працює з технологією 3Trak, що забезпечує дуже високу точність збору та передачі даних: гольфіст тільки розпочинає підіймати ключку, а система вже фіксує рух. Високошвидкісні 3D-камери роблять до 2300 знімків положення ключки та м’яча на секунду. Завдяки цьому, симулятор отримав офіційну ліцензію PGA Tour.

3D-графіка настільки якісна, що можна роздивитись травинки або кору дерев. Звуки ударів, гомін вітру, спів птиць, журкіт води – все, як в житті. Гольфісту навіть доводиться робити поправку на вітер.

Ще один плюс системи: програма дозволяє зберегти особисті налаштування гравця (якщо він, наприклад, шульга), гандикап, ігрові ті та грати під особистим логіном, аби стежити за статистикою та результатами.

В налаштуваннях можна змінити формат гри: кількість ударів (гросс) або підрахунок очок на кожній лунці (стрейблфорд), індивідуальний або командний (скрембл).

Гравець може обрати одне з 37 реальних полів, що вони розташовані в різних країнах світу. Також є режим тренувань на driving range. Перейти в нього можна в будь-яку мить, прости натиснувши на паузу. Кожен удар супроводжує детальна таблиці з результатами: дистанція, швидкість, обертання, підхід ключки до м’яча, траєкторія польоту та багато інших даних роблять тренування дуже корисним.

 Симулятор Full Swing Golf
(для гостів клубу)

Програма пропонує на вибір 3D-картинку 29 полів, які розташовані в різних країнах світу. Також є тренувальні зони: driving range (відпрацьовується дальність ударів айронами та вудами), аппроуч (відпрацьовується точніть попадання на грін з різної відстані, чіп і патт (відпрацьовуються навички короткої гри).

Система за долі секунди аналізує інформацію про удар та виводить результати на екран. В режимі driving range можна оцінити дистанцію, траєкторію польоту, висоту удару, швидкість руху, в режимі гольф-поля програма додатково прораховує відстань, що залишилась до лунки, та показує розташування м’яча.

Перед стартом можна налаштувати складність, погодні умови, кількість лунок та інші параметри. Статистика та результати гравця зберігаються. Після кожного удару на екран виводяться оновлені данні про цей удар, а також середні, максимальні та мінімальні показники всього тренування.