14 January 2020

14 лютого 2020. Що подарувати?

Закохані, до 14 лютого рівно місяць! Ви вже вирішили, що подаруєте своїй половинці? В нас є три чудових варіанта: для неї, для нього, для двох. Вам залишається лише обрати.

❤Спа-сертифікат – для НЕЇ

Ідеальний подарунок коханій!

▫Ви можете обрати щось «готове»: розслаблюючий масаж або омолоджуючий пілінг. Вечірній макіяж або індивідуальне заняття з йоги.

Або називайте суму, а ми оберемо ідеальне поєднання процедур.

В Superior Spa є все для здоров’я, молодості та прекрасного відпочинку. Басейн, сауна, хамам, джакузі, імідж-студія та фітнес-зал.

❤Спа-сертифікат – для НЬОГО

Неочікуваний, але приємний подарунок коханому!

▫Принцип той самий: ми можемо підібрати готовий чоловічий сертифікат або наповнити його послугами, які ви забажаєте. Є класні програми для відновлення, чудові масажі, пілінги, огортання та багато іншого – вибір величезний.

Кожен сертифікат буде унікальним!

❤Відпочинок у спа ВДВОХ!

Не відмовляйте собі у задоволенні провести день разом!

У нас одразу два готових – Spa-пакета для пари:

▫«Spa дует» – це шовковий масаж тіла з аргановою олією для двох, а ще: кавово-вершковий пілінг – для неї, та душ Шарко – для нього.

Вартість: 2350 грн.

▫«Love Relax» – це іспанський масаж для двох, а ще: масаж голови, рук та стоп та перлова ванна – для нього, зволожуючий пілінг тіла Gerard’s та масаж обличчя – для неї.

Стоимость – 3300 грн.

❣І звісно, у вартість входить чайна пауза та відпочинок у аквазоні Spa. Це басейн та джакузі, фінська сауна та турецький хамам, аромасауна та льодяний фонтан, душ вражень та доріжка Кнейпа.

📲Обирайте та телефонуйте: +38 (050) 303 20 60.

Коментар