21 August 2020

Новинка в Superior Spa – відома косметика для волосся Oribe!

Новинка в Superior Spa! У нас відома косметика для волосся Oribe. Впевнені: багато хто чув про цей люксовий бренд, продукцію якого називають «чорним кав’яром» або «делікатесами для волосся».

А ось ми, проміж себе, кличемо ці пляшечки по-іншому – «33 задоволення»

По-перше, тому що лінія в Oribe дуже велика: звичайні шампуні та сухі шампуні, кондиціонери та маски, сиворотки та креми, спреї та стайлінги – просто всі різновиди засобів. А по-друге, тому що кожне – це свій, особливий ефект. Самі подивіться на відгуки:

«Після кондиціонера Signature Conditioner A Daily Indulgence волосся було таким гладким, що я загубила резинку – вона просто зісковзнула».

«В мене сухе та трохи кучеряве волосся. Раніше, аби позбавитися кумедної пухнастості, я мала йти до перкурні на спеціальний долгяд. Але після Oribe волосся просто рівно лежить, не стирчить і дуже гладке».

«Спрабувала крем «супер сяяння» (Oribe Supershine Moisturizing Cream). І спочатку очам не повірила – ще вологими вони стали виблискувати, а коли підсохли це був реально ефект глянцевої обкладинки. Чудово, тепер можна швидко причепуритися, наприклад, до вечірки».

«Я спробувала «зелену» серію і дуже задоволена. Нарешті волосся не куйовдиться, не сплутане і головне – не електризується. Можна просто вимити голову – і все, жодних додаткових маніпуляцій».

Але у всіх пляшечок є дещо спільне – аромат. Цю композицію створив відомий парфюмер Жером Епінет спеціально для. Кажуть, в деяких від нього взагалі «дах зносить». Запах такий популярний, що отримава окрему назву «Лазурний берег» і авторскі парфюми «Cote d’Azur».

Питайте про косметику Oribe на ресепшен, телефонуйте та замовляйте: 050 303 2060.

Коментар