5 June 2021

50 років кінозірці Марку Волбергу: 4 факти про його любов до гольфа

50 років кінозірці Марку Волбергу! (Як же кортить написати гольф-зірці :) І написали б, якби 10 років тому відомий актор та продюсер виповнив свою обіцянку та покинув би кіно заради гольфа. Так, саме це він і планував «на пенсії».

Якщо ви й гадки не маєте про любов Волберга до гольфа – розповідаємо. Ось вам 4 найяскравіших факти.

 

  1. Волберг намагається щодня грати у гольф хоч би годину.

– О четвертій ранку я йду до фітнес-зали. Потім граю у гольф. Перед гольфом випиваю особливий протеїновий коктейль. Годинку десь ми граємо, все дуже швидко, – так казав про свій день актор в одному з інтерв’ю.

До речі, партнери розповідали, що Волберг грає аж надто швидко: буває проходить 18 лунок за одну годину (!), а не за 3-4, як більшість гольфістів.

 

  1. Волберг переконав чемпіона Masters Буббу Вотсона провернутись на відомий турнір Pro-Am.

Гольфіст багато років відмовлявся грати на AT&T Pebble Beach National Pro-Am, де зірки гольфа грають разом з зірками шоу-бізнесу. Але коли в 2016-му Волберга запросили на турнір, він вмовив свого друга Вотсона взяти участь.

Щоправда, ані перемоги, ані навіть лідерства Бубба не мав. Проте актор був щасливий.

– Нарешті Бубба не витягує з мене гроші на кожній лунці, жартував він.

 

  1. Волберг має талант гольфіста.

Всі, кому довелось бачити актора з ключкою (він, до речі, шульга), вважають, що той міг би конкурувати з професіоналами, коли б тренувався.

Відомий гольфіст Рорі Макілрой особисто оцінив майстерність кінозірки та подарував йому драйвер.

А відомий тренер Джим Флік так казав про Уолберга: «Якби він не був таким популярним у своїй професії і мав би змогу більше тренуватись, його гандикап вже давно був би 0».

Але гандикап Волберга поки що 8,7.

 

  1. Волберг впевнений, що гольф допомагає йому бути кращою людиною.

 

Марк відомий своєю бурхливою та навіть кримінальною молодістю.

Мабуть, тому його слова про гольф – постійно цитуютьЗМІ.

 

– Я справді вважаю, що ця гра робить мене кращим. Вона має правила, етикет, заснований на терплячості та дисципліні. І коли ви виходите а грін, найважливіше приборкати та залишити позаду все погане і весь негатив. Взагалі-то я не можу знайти нічого, щоб мені в цій грі НЕ подобалось! Я люблю гольф!

 

Нема чого додати. Ми – також!

 

Коментар