22 September 2020

А чи чули ви коли-небудь про «Віскі-пеленання»?

Ми в Superior Spa жартуємо, що це той винятковий випадок, коли наші гості на процедурі худнуть та п’яніють одночасно :)

Це обгортання тіла з косметикою австрійського бренду STYX. І жодного алкоголю в ній звісно немає. Метод назвали так через розслаблення та ейфорію, що настають після.  Цей ефект, скоріше, приємний бонус.

Головна фішка в тому, що обгортання дає просто вражаючі результати: вже після одного разу ви втрачаєте 1-2 сантиметри.

А після курсу не просто худнете на 5-8 кілограмів, а виглядаєте, намов після підтягнення всього тіла!

Що таке «віскі-пеленання»?

Це вологе бандажне обготання. Процедура проходить в декілька етапів. Спочатку на тіло наносять різні засоби. Для проблемних зон – гель-ліфтінг, для судин та вен – протикуперозний засіб. Після тіло мінімум на годину обмотують бинтми, що просочені спеціальним лосьйоном STYX. І нарешті – після бандажу – спеціальний гель, що посилює результат.

Який ефект від «віскі-пеленання»?

Ваша фігура дійсно зміниться: не буде набряків, поменшають розтягнення та прояви целюліту. Процедура посилює обмінні процеси, допомагає вивести токсини, зміцнює стінки судин. Плюс – знімає стрес, допомагає при безсонні та депресії.

 

Майстри Superior Spa згадують: коли тестували препарати STYX – очам не повірили: шкіра на животі та стегнах моделі стала гладко та пружною, а дівчина втратила 2 сантиметрі в об’ємі та 2 кілограми ваги. І це все за перший сеанс!

Чудовий спосіб оговтатися після довготривалого перельоту, коли все тіло набрякає.

Але однієї процедури вистачає ненадовго. Аби закріпити результат, ми в Superior Spa рекомендуємо курс обгортань STYX – 10-12 процедур, кожні 3-4 дні.

 

Вартість одно – 1800 грн.

Записатися та дізнатися подробиці за телефоном: 050 303 20 60.

Коментар