9 July 2015

Алан де Солтре: Харків – абсолютно мирне місто, Superior – гідне поле для Challenge Tour

Сьогодні в гостях в Superior Golf & Spa Resort директор Європейського Челлендж-туру (European Challenge Tour) Алан де Солтре. Він приїхав до України вперше. Враження, запевняє, чудові:

«Я ніколи не був в Україні і ніколи не був у Харкові. Моє завдання сьогодні – сформувати власне бачення ситуації тут та доповісти про це раді директорів турніру. Я побачив аеропорти в Києві та Харкові, я побачив дорогу з Харківського аеропорту до Superior, я побачив гідне гольф-поле. І, запевняю вас, я отримав задоволення від цієї подорожі. Тут все мирно та спокійно, тут – нормальне життя. Із задоволенням розповім про це гольфістам у Європі».

Алан де Солтре «інспектував» Україну, Харків, Superior, аби керівництво турніру могло вирішити: чи проводити European Challenge Tour в нашому місті в 2016 році.

Це подія світового масштабу і, звісно, велика відповідальність для Superior. Шанс, що турнір буде в нас, зі слів Алана де Солтре, маємо.

«Коли я повернусь, то можете не сумніватися, я буду чесним з радою директорів та з гравцями. І я скажу їм: Харків повинен мати привілеї при обранні місця для турніру. Я не сумніваюсь у найвищому рівне організації турніру, я не сумніваюсь у якості поля, у мене немає сумнівів у бажанні провести тут турнір. Одне питання залишається відкритим – політична ситуація в Україні. Всі гравці мають бути впевнені у своїй безпеці».

У вересні 2013 року в Superior Golf & Spa Resort вперше в Україні було проведено етап європейської серії престижного турніру «European Challenge Tour». В турнірі «Kharkov Superior Cup» взяли участь більше 130-ти гольфістів з 29 країн світу. Призовий фонд складав 200 тісяч євро. Переможцем став голландець Даан Хайзинг (Daan Huizing).

Наступні роки турнір також мав походити саме в Хрькові, проте через ситуацію на Сході країни його переносили.

Коментар