29 September 2016

Андрій Шевченко грав у гольф, поки Мартіна Навратілова ходила боса, а Білл Мюррей пив пиво

Сьогодні українському футболісту Андрію Шевченко виповнюється 40 років, а він напередодні таке робив…

 

Переддень дня народження він провів за гольфом. Гру обожнює, то ж з радістю прийняв пропозицію взяти участь у зірковому двобої збірних США на Європи, що пройшов у рамках Кубку Райдеру-2016 (Ryder Cup).

 

На гольф-полі клубу Hazeltine у Мінесоті зібралися всесвітньо відомі спортсмени, актори, співаки, телепродюсери та навіть шеф-кухарі. Чого тільки не виробляли зірки на цьому турнірі!

 

Тенісистка Мартіна Навратілова ходила боса, комік Білл Мюррей пив пиво, відомий ірландський співак Найл Хоран лежав на траві, а зірка італійського футболу Алессандро Дель Пьєро танцював.

 

Саме з Дель Пьєро у флайті йшов Шевченко. Проти них грали актори Курт Рассел та Роб Рігл. Американці переграли футболістів, а з рештою й всю збірну зірок Європи.

 

Вже  завтра розпочнеться головна професійна битва гольфістів. США проти Європи.

 

Спожіваємось, гольф-поразка не затьмарила свята Андрієві Шевченко. Він багато грає, гольф вважає одним з найцікавіших видів спорту. Часто бував у Суперіор, а в 2013 році брав участь у етапі серії European Challenge Tour — Kharkov Superior Cup — першому та єдиному в Україні професійному турніру з гольфу.

 

Суперіор щиро вітає спортсмена з днем народженням!

Коментар