15 January 2018

Australian Open 2018 відео: репортаж про турні з середини

Ми розпочинаємо публікувати “серію”: Australian Open 2018 відео. Це репортажі Юрія Сапронова про турнір з середини. Краща ракетка України виграла матч першого турніру Великого Шолому-2018! Еліна Світоліна переграла сербську тенісистку Івану Йорович 6-3, 6-2. Турнір Великого Шолому (Australian Open) стартував сьогодні в Мельбурні.

За матчами уважно стежить Юрій Сапронов, багаторічний спонсор жіночої збірної України та Еліни Світоліної персонально. З місця подій він вестиме відеорепортажі. Цей Australian Open стане 25-м турніром Великого Шолому в “колекції” Сапронова, всього в ній:13 «Ролан Гарросів», 7 «Уімблдонів», три «ЮС опена» та два AUS Open.

Сапронов розповість та покаже нам деталі турніру, які приховані від телеглядача. Ми побачимо нюанси тенісної кухні та почуємо аналіз матчів. Дивіться та коментуйте.

П.С. В основній сетці чемпіонату беруть участь шість українців. Олександр Довгополов (чоловічий одиночний розряд), Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Козлова, Катерина Бондаренко та Марта Костюк. Наступна супротивниця Світоліної  – чешка Катержина Синякова.

Отже, перший репортаж з Мельбурну:

Та кращі моменти матчу:

Коментар