19 September 2021

Чемпіони України серед юних деф-гольфістів! Перші в історії нашої країни!

В Суперіор відбувся юніорський Чемпіонат з гольфу серед гравців з порушеннями слуху.  Зізнаємось, вчора, коли ми познайомились з учасниками турніру на тренуванні, були вражені – як старанно вони готувались до змагань.

Багато хто вперше грав на справжньому гольф-полі. Діти з Сумської області, наприклад, декілька місяців тренувались у спортзалі. І тут – повноцінний чемпіона.

 

Сьогодні всі учасники з ентузіазмом вийшли на старт. Дощ, холод, мокра трава – і жодної скарги. Тільки воля до перемоги. І тут ми зрозуміли: український гольф отримав нових справжніх фанатів.

 

На Чемпіонат до Харкову приїхали діти з Києва та Днепра, Сум та Донецької області. Звісно, брали участь харків’яни. Український деф-гольф  розпочинався в Суперіор. В травні 2018 року ми затоваришували з центром DEAF NEED MORE, який допомагає глухим дітям. І наші тренери першими в країні почали навчати гольфу підопічних центру.

 

Двох сьогоднішніх призерів-харків’ян – ми пам’ятаємо на тих, перших тренуваннях чотири роки тому :)

Чемпіонат відбувався у два етапи. Спочатку всі 24 учасники зіграли відбурковий раунд. Після – 12 фіналістів – 6 хлопців та 6 дівчат – боролися за перемогу.

 

І ось переможці.

 

1 місце Даниель Осіпович (Київ)

2 місце Денис Садовничий (Харків)

3 місце Микита Басанський (Днепр)

 

1 місце Софія Черкашина (Харків)

2 місце Ангеліна Костенко (Днепр)

3 місце Кристина Миненко (Суми)

 

Запам’ятайте ці імена. Не виключаємо, що хтось з цих юних гольфістів найближчим часом представлятиме Україну на чемпіонатах світу та Европи. А можливо, і на Дефлімпійських іграх.

Дякуємо всім учасникам за щиру любов до гольфу.

Дякуємо членам PGA України, професійним тренерам Федору Каргаполову, Петру Волколупу, Роману Яременко, Віталію Терещенко, що підготували спортсменів та привели до перемоги.

 

Коментар