18 July 2021

Чемпіони з гольфу у 2021

Підлітки «розірвали» всіх! :)

Чемпіонами з гольфу у 2021 році стали:

15-річний Тимур Алалін та 14-річна Софія Пилипенко!

Іван Маловичко, який останні три роки не віддавав це звання нікому, поступився Тимуру лиш одним ударом, практично на останній лунці. І все – в українському гольфі – новий Чемпіон.

Софія Пилипенко «відібрала» чемпіонський титул одразу в двох претенденток – Ельвіри Растворцевої (чемпіонка України 2018 та 2019 років) та Марії Федорович (чемпіонка України 2020 року). Вирішальна боротьба між Марією та Софією відбувалась також на останній лунці.

Дякуємо всім учасникам за гарний гольф, за титанічний труд та колосальну витривалість. Три дні по шість годин при 40-градусній спеці, без карів, зі складними пін-позиціями та швидкими грінами, друзі – це вже подвиг.

Велике спасибі глядачам! В самесеньке пекло ви відчайдушно ходили за гольфістами, дивились гру, цікавились нюансами правил та тонкощами етикету. Це здорово.

Дякуємо організаторам, спонсорам, співробітникам, ви зробили все, щоб головна спортивна подія в національному гольфі відбулась без жодних проблем.

П.С. В гольф-спільноті сьогодні з’явилось відразу два сінгли (гандикап менше 10)  дві Ганни – Зонова та Фрейдінова. За клубною традицією, нових сінглів урочисто кидають в озеро :)

Коментар