30 July 2021

Досягнення української збірної на Командному чемпіонаті Європи з гольфа

Цього року наша гольф-збірна поставила нові рекорди на Командному чемпіонаті Європи. Чоловіча та жіночка команди дійшли до пів фіналу! До того з результатами – просто вражаючими.

European Team Shield Championship 2021 стартував 28 липня. Цього року на європейскі змагання до Латвії приїхали 12 чоловічих та 12 жіночих команд.

Україна направила дві збірні.

Жіноча: Марія Федорович, Ельвіра Растворцева, Ганна Зонова, Софія Пилипенко.

ukraina_ladies_3

Чоловіча: Іван Маловичко, Михайло Голод, Тимур Алалін, Андрій Головко.

ukraina_men_1

Головний тренер – Руслан Гаркавенко.

Формат турніру: перший день – особистий залік, після – два гравці в команді грають командний формат «форсом», а ще два – змагаються сам на сам з суперниками, за кожну перемогу – очко.

Перший день – і 14-річний Михайло Голод виграв індивідуальний залік – вперше в історії українського гольфа! – и продемонстрував кращий рахунок -3 до пару.

Другий день – і наші команди виграють чвертьфінал!

В хлопців був сильний суперник – Кіпр. Команда з найкращим середнім гандикапом серед всіх учасників.

Іван Маловичко та Тимур Алалін грали командний формат, і не просто перемогли – закінчили матч достроково на 15 лунці.

Новачок збірної Андрій Головко програв своєму супернику.

А Михайло Голод провів один блискучий раунд: зміг спочатку зрівняти рахунок, а потім грав дві лунки «плей офф» та переміг – привів команду до пів фіналу!

В дівчат – суперник Естонія. Гандикапи наших суперниць +0.8, +0.3, +0.1, 1.4. Для порівняння у наших: +0.7, +0.1, 4.3, 8.3.

В парі (форсом) грали Ельвіра Ратворцеа та Ганна Зонова. Дівчата програли.

Особисті двобої були в Марії Федорович та Софії Пилипенко. Марія зробила 4 бьорді та закінчила матч достроково на 15 лунці. Софія боролася до останнього – і на 18 лунці змогла переграти суперницю. Знову – пів фінал!

Сьогодні хлопці грали проти Литви. А дівчата – з командою Польщі. Вони поступились. Але – знаєте – це не має значення. Бо ми неймовірно пишаємось кожним членом нашої збірної. Ці юнаки та дівчата, які так само молоді, як і український гольф, вже увійшли в його історію. Вітаємо!

 

Коментар