12 June 2021

Global Wellness Day-2021: святкуйте з нами!

Сьогодні свято, яке відзначають у  всьому світі, – Global Wellness Day! 9000 міст святкує! Воно присвячено здоров’ю, профілактиці захворювань та розумінню цінності життя. Його називають святом здорового способу життя, спорту, правильного харчування та активного відпочинку.

Гольф-курорт Суперіор, за традицією, приєднується до чудової ініціативи. Нажаль, через пандемію ми вирішили не влаштовувати масштабний великий open air і цього року. Але ми, звісно, беремо участь у всесвітньому онлайн-марафоні Global Wellness Day!  Наші фітнес-тренери в прямому ефірі проведуть 30-хваилинне функціональне тренування прямо на гольф-полі!

До речі, цього року акцент свята організатори роблять саме ментальному здоров’ї. Це стан благополуччя, при якому людина спокійно реалізує власний потенціал, без стресу проживає звичайні життєві труднощі, із задоволенням та ефективно працює.

Такий стан, запевняють наші гравці, можна відчути на гольф-полі! Краса, чисте повітря, спокій!

Виходить в Superior  Wellness Day – щодня. Незважаючи на дати.

Але сьогодні ми всі, і співробітники Superior FIT, и Superior Spa, и Superior Golf Club, і тенісних кортів щиро вітаємо вас зі святом!

Коментар