10 March 2016

Гольф на Олімпіаді: прем’єрна гра на полі в Ріо-де-Жанейро

Дев’ять бразильських гольфістів взяли участь в перших змаганнях на полі, що в серпні буде приймати Олімпіаду-2016. Яким буде гольф на Олімпіаді цього літа?

Демонстраційний тестовий раунд – так назвали його організатори – відбувся 8 березня. Подія була закритою для публіки – чиновники та члени Міжнародної федерації гольфу й Олімпійського комітету хотіли без зайвого галасу подивитися на поле у грі.

Але подія була надто цікавою: за даними golf.com, довелось видавати спеціальні запрошення для членів місцевих гольф-клубів, а в день гри навколо поля зібралися сотні спостерігачів. Подивитися приехав навіть той самий Пол МакГінлі (Paul McGinley), капітан збірної Європи на «Кубку Райдеру-2016», який вирішив розвідати ситуацію напередодні Олімпіади у Бразилії.

До речі, серед гольфістів, що воно граи в цей день, не було жодної зірки. Через жорсткий графік гравці PGA Tour та претенденти на олімпіські медалі відмовились брали участь у тестовому турнірі. Тому грали лише бразильці – п’ятеро чоловіків и четверо жінок.

Перший удар зробив колишній гравець PGA Tour Олександр Роча (Alexandre Rocha).

«Я ніколи досі не відкривав поле. Це дійсно класно! Це найбільш сучасне поле у Бразилії!», — сказав він, як пише сайт rio2016.com.

Хоч матч і був товариським, організатори вирішили визначити переможця. Всіх суперників обійшла Міріам Нагль (Miriam Nagl).

«Умови гри на цьому полі дуже гарні. А трава – просто бездоганна», — цитує гольфістку rio2016.com. Вона кілька місяців тому народила дочку: «Можливість сказати донечці, що я грала на олімпійському полі, стала для мене додатковою мотивацією».

Золоті медалі отримали всі учасники змагання. Вручав нагороди Президент Міжнародной федерації гольфу Пітер Доусон (Peter Dawson).

Ми вже писали, що олімпійське 1гольф-поле у Ріо закінчили будувати наприкінці листопада.

Олімпіада-2016 розпочнеться менш ніж за рік — 5 серпня 2016-го. Для гольфістів — це подія століття: адже гольф повертається на Олімпіські Ігри після 112-річної перерви.

Джерела інформації, фактів, цитат: rio2016.com, golf.com

 

Коментар