5 May 2015

Гольф-поле: 10 нововведень, що дійсно вплинуть на вашу гру

Відкритий лист. Andrew Glen – гольфістам.

Суперінтендант гольф-поля Superior, австралієць Andrew Glen приготував для наших гравців «звіт про роботу напередодні сезону». Як в новому сезону змінилось поле и чому грати стане краще? – читайте далі.

«Шановні гольфісти, я дуже радий, що ми з вами разом відкриваємо новій сезон. Хочу побажати вас успіхів в нашій улюбленій грі в 2015 році. Це була довга зима, і досі погода радує нас не щодня. Гольф-поле Superior чудово пережило холоди. Гріни та Ті-бокси не хворіють, як це зазвичай буває після зими.

Ми завершили нашу весняну підготовку поля до майбутнього сезону ще 18 квітня. Через те, що весна пізня та холодна, трава росла поволі. Але чим тепліше буде, тим швидше вона ростиме.

Наша (тобто відділу технічного обслуговування гольф-клубу) мета – не просто зберегти поле, але й постійно покращувати його стан. Не зважаючи на те, що минулий рік був важким, нам багато вдалося зробити і навіть упровадити нові технології. Завдяки цьому, я вважаю, поле Superior стало ще гарнішим, якіснішим, цікавішим.

Ось тільки деякі роботи, що ми виконали:

 1. За минулий рік ми побудували окружні дороги навколо всього комплексу и гольф-поля. Через те, ще технічний та обслуговуючий персонал мого департаменту постійно їздить по полю, трав’яне покриття сильно зношується. Будівництво нових доріг дозволило на 75% скоротити площу «постраждалої» трави.
 1. Ми відновили резерв покриття гринів. Тепер, якщо буде потрібен ремонт, ми маємо великий запас.
 1. Ми побудували резервну зону покриття фервеїв в правій частині лунки №15, щоб забезпечити собі запас «Кентуккі газону» для проведення ремонту.
 1. Ми розробили нові технології для підтримання бункерів в гарному стані цілий рік.
 1. Ми впровадили нову програму використання гербіцидів для боротьби з буряном в рафі.
 1. Ми плануємо вже в цьому році застосовувати нові стилі покосу трави, щоб покращити якість поверхні для гри на грінах, ті-боксах та фервеєях.
 1. Ми подовжили ті-бокс на driving range, аби стало більше місця для тренувань.
 1. Ми додали новий ті-бокс на лунку №4. Це загалом стосується гравців з низьким гандикапом та професіоналів, для яких четверта лунка стане більш складною.
 1. Ми прибрали кущі з правого боку фервея та залишили дерева, аби гра на лунці №17 стана більш зручною.
 1. Ми вкоротили траву з лівого боку гріна №5, с правого боку гріна №15 та з правого боку струмка біля гріна №7, аби зробити вашу гру ще більш комфортною.

Ми маємо ще багато ідей та планів: ми будемо постійно вдосконалювати поле Superior та, сподіваємось, ваші враженні від гри на полі стануть ще яскравішими.

Ми просимо допомогти нам.

БУДЬ ЛАСКА:

 • Ліквідуйте «болл-марки» на грінах.
 • Ліквідуйте ваші «дівоти» на фервеях.
 • Розрівнюйте бункери після гри.
 • Не їздіть в рафі на карах.
 • Тримайте кари щонайменше в 30-ти метрах від гринів.

Все, про що ми просимо, в першу чергу важливо для вас і ваших партнерів по грі.

На завершення цього листа я хотів бі побажати кожному гравцю приємного сезону та гарного гольфу. В цьому році, я буду відповідати н ваші питання у Facebook. Пишіть мені, буду тільки радий.

З повагою, Andrew Glen , Суперінтендант гольф-поля Superior Golf Club».

 

Коментар