30 May 2020

Гольф працює!

Друзі, в Superior працюють всі тренувальні площадки та поле для гольфа! А це означає, що всі наші проекти ми відновлюємо в повному обсязі. Стартує школа гольфа для дітей та дорослих. Відкрито запис на індивідуальні уроки з тренерами. Працюють майданчики для мінігольфа, проходять гольф-екскурсії. Відкрився Клубний дім, музей гольфа, магазин спортивного одягу та аксесуарів  Pro Shop. Розпочинається турнірний сезон!

За час самоізоляції ми всі скучили за красою природи та чистим повітрям. Скучили за прогулянками та фізичними навантаженнями. І гольфісти, і негольфісти, а дорослі, і діти – приїздіть! Тренуватися, милуватися, гуляти, дихати J

Так, мандрівки за кордон влітку будуть недоступні, але не впадайте у відчай. Поряд із вами, у вашому місті є дивовижний куточок Европи – гольф-курорт Superior.

І якщо ви раніше навіть думали про гольф, цього року точно варто спробувати!

Не хвилюйтесь. В нас безпечно. По-перше, на величезній території складно не дотримуватись дистанції J По-друге, скрізь встановлено додаткові бокси з антисептиками, кожної години ми дезінфікуємо дверні ручки та й все, чого торкаються гості.

Приїздіть всією родиною! Зіграйте партію у міні-гольф, покатайтесь неймовірно гарним гольф-полем на електрокарах, спробуйте зробити свій перший удар ключкою на драйвінг рейнджі – вам обов’язково сподобається.

Чекаємо на вас щодня від 9 ранку до 18 вечора. Будь-які подробиці за телефоном: 050 400 32 37.

 

Коментар