• Дитяча школа гольфа

Гольф

Єдиний в Україні п’ятизірковій гольф-курорт запрошує вас до Superior Golf Club. Це унікальне місце, що зберігає та розвиває в Україні світові традиції та культуру гольфf.

Спорт, культура, історія — в нас ви знайдете все, що пов’язано з цією грою. Наше поле для гольфа вважається одним з кращих у СНД, а серед європейських оцінюється як одне з найбільш складних та якісних. Окрім того, на території гольф-курорту розташований п’ятизірковий готель, ресторани, Spa-комплекс, басейни, тенісні корти.

Гольф у Superior це:

  • професійне 18-лункове гольф-поле
  • зручні тренувальні зони
  • сучасне обладнання
  • досвідчені тренери
  • Школа гольфу
  • елегантний Клубний дом
  • Музей гольфу

Гольф-послуги: прайс-2021

Календар турнірів-2021

Поле на 18 лунок (Par 72) займає 70 гектарів, навколо поля – мальовничий ліс. Ландшафт, що його створювали дизайнери з багаторічним досвідом, виконано за класичними шотландськими канонами, він поєднує у собі типи полів Parkland і Links. Більше сотні бункерів, дерева, озера, водоспади, мінливий вітер і навіть білі лебеді роблять гру на полі Superior завжди захоплюючою та непередбачуваною. Саме це вабить сюди досвідчених гольфістів і дозволяє новачкам ставати тут майстрами. А для тих, хто поки що не готовий підкорювати професійне гольф-поле, є площадка для міні-гольфу.

В сезон — із середині квітня до жовтня — клуб постійно проводить турніри. Міжнародні та любительські, благодійні та юніорські, корпоративній та тематичні.

Тренуватися та вчитися грати в гольф можна весь рік. Взимку на симуляторах у Клубному домі проходять заняття для дітей та дорослих, а також — невеликі змагання. В теплу пору року відкриті всі види тренувальних площадок: driving range, putting green, chipping green.

Superior Golf Club пропонує послуги інструкторів та тренерів, здає в оренду обладнання для гольфа. Придбати все необхідне для гри можна в Pro-shop, де завжди представлені останні колекції провідних світових виробників.

Як і в будь-якому європейському гольф-клубі, в нас є місце для відпочинку та спілкування гольфістів — Клубний дім. Кожний куточок тут розповідає про традиції та культуру гольфа. Клубний дім оформлено в класичному англійському стилі. А інтер’єр справжньої Сигарної кімнати (зі спеціальними чарунками для зберігання сигар членів клубу) занурює до атмосфери старовинних шотландських клубів. Але все найцікавіше зібрано в Музеї гольфа: старовинні ключки, вантажні м’ячі, рідкі беги, пам’ятні кубки та нагороди — на пострадянському просторі ця колекція унікальна.

В Клубному домі розташовано ресторан авторської кухні Albatross.

Далi> Сховати>

Відкриття сезону

Перший удар, він, як перший крок... Отже, головне - почати.

Все про відкриття сезону

training

Дитяча школа гольфа

 

Практичні та теоретичні заняття в будь-яку пору року для дітей від 3-х до 14-ти років.

 

Ціни на заняття в Школі гольфа для дітей

контакти

Зв'яжіться з нами

 Superior Golf Club:
 +38(050) 400 3237, +38 (057) 349 5030 (09.00 — 20.00)
 reception@superiorresort.com

правила

Гольф-етикет

Гольф — це стародавня гра, що дбайливо зберігає багато традицій, оповісток та легенд. Більшість правил та норм етикету вигадані задля того, щоб гравці насолоджувались гольфом та не відволікались на дрібниці.

Читати

Друзі, приїжджайте до нас на містично гарний і жахливо смачну вечерю біля каміна! Цей тематичний вечір…

Далi