• Дитяча школа гольфа

Гольф

Єдиний в Україні п’ятизірковій гольф-курорт запрошує вас до Superior Golf Club. Це унікальне місце, що зберігає та розвиває в Україні світові традиції та культуру гольфf.

Спорт, культура, історія — в нас ви знайдете все, що пов’язано з цією грою. Наше поле для гольфа вважається одним з кращих у СНД, а серед європейських оцінюється як одне з найбільш складних та якісних. Окрім того, на території гольф-курорту розташований п’ятизірковий готель, ресторани, Spa-комплекс, басейни, тенісні корти.

Гольф у Superior це:

  • професійне 18-лункове гольф-поле
  • зручні тренувальні зони
  • сучасне обладнання
  • досвідчені тренери
  • Школа гольфу
  • елегантний Клубний дом
  • Музей гольфу

Гольф-послуги: прайс-2022

Поле на 18 лунок (Par 72) займає 70 гектарів, навколо поля – мальовничий ліс. Ландшафт, що його створювали дизайнери з багаторічним досвідом, виконано за класичними шотландськими канонами, він поєднує у собі типи полів Parkland і Links. Більше сотні бункерів, дерева, озера, водоспади, мінливий вітер і навіть білі лебеді роблять гру на полі Superior завжди захоплюючою та непередбачуваною. Саме це вабить сюди досвідчених гольфістів і дозволяє новачкам ставати тут майстрами. А для тих, хто поки що не готовий підкорювати професійне гольф-поле, є площадка для міні-гольфу.

В сезон — із середині квітня до жовтня — клуб постійно проводить турніри. Міжнародні та любительські, благодійні та юніорські, корпоративній та тематичні.

Тренуватися та вчитися грати в гольф можна весь рік. Взимку на симуляторах у Клубному домі проходять заняття для дітей та дорослих, а також — невеликі змагання. В теплу пору року відкриті всі види тренувальних площадок: driving range, putting green, chipping green.

Superior Golf Club пропонує послуги інструкторів та тренерів, здає в оренду обладнання для гольфа. Придбати все необхідне для гри можна в Pro-shop, де завжди представлені останні колекції провідних світових виробників.

Як і в будь-якому європейському гольф-клубі, в нас є місце для відпочинку та спілкування гольфістів — Клубний дім. Кожний куточок тут розповідає про традиції та культуру гольфа. Клубний дім оформлено в класичному англійському стилі. А інтер’єр справжньої Сигарної кімнати (зі спеціальними чарунками для зберігання сигар членів клубу) занурює до атмосфери старовинних шотландських клубів. Але все найцікавіше зібрано в Музеї гольфа: старовинні ключки, вантажні м’ячі, рідкі беги, пам’ятні кубки та нагороди — на пострадянському просторі ця колекція унікальна.

В Клубному домі розташовано ресторан авторської кухні Albatross.

Відкриття сезону

Перший удар, він, як перший крок... Отже, головне - почати.

Все про відкриття сезону

training

Дитяча школа гольфа

 

Практичні та теоретичні заняття в будь-яку пору року для дітей від 3-х до 14-ти років.

 

Ціни на заняття в Школі гольфа для дітей

контакти

Зв'яжіться з нами

 Superior Golf Club:
 +38(050) 400 3237, +38 (057) 349 5030 (09.00 — 20.00)
 reception@superiorresort.com

правила

Гольф-етикет

Гольф — це стародавня гра, що дбайливо зберігає багато традицій, оповісток та легенд. Більшість правил та норм етикету вигадані задля того, щоб гравці насолоджувались гольфом та не відволікались на дрібниці.

Читати

В перший день весни нашому фітнес-клубу виповнюється три роки! Друзі, ми щиро вдячні всім, хто був…

Далi