Розклад

Опис

3-5 РОКІВ: ПІДГОТОВЧА ШКОЛА ГОЛЬФА
Заняття проходять на гольф-полі, кожного разу на новій лунці. На тренуванні ми робимо розминку, виконуємо вправи на розвиток координації, балансу, моторних навичок, вчимося закочувати м’ячики до лунки та грати за правилами.

Розклад травень-вересень:

 • Понеділок і середа: 18:10 – 18:55
 • Вартість: 1500 грн./абонемент на 8 тренувань в календарному місяці.

6-8 РОКІВ: МОЛОДША ШКОЛА ГОЛЬФА
Заняття проходять на наступних  локаціях: драйвінг рейндж, коротка гра, мінігольф, гольф-поле. На тренуванні ми приділяємо увагу розвитку вправності, швидкості, балансу та координації, вивчаємо удар у повний замах і як закотити м’яча до лунки з урахуванням рельєфу гріна, також вчимо основну термінологію.

Розклад на травень-жовтень:

 • Понеділок і середа: 16:00 – 16:55
 • Вівторок і четвер: 16:00 – 16:55
 • Вартість: 2400 грн./абонемент на 8 тренувань в календарному місяці.

Розклад листопад-квітень:

 • Вартість: 1200 грн./абонемент на 8 тренувань в календарному місяці.

8-17 РОКІВ: СЕРЕДНЯ ТА СТАРША ШКОЛА ГОЛЬФА
Середня школа: 8-15 років. Заняття відбуваються на наступних локаціях: драйвінг рейндж, коротка гра, мінігольф, гольф-поле. На тренуванні ми докладно вивчаємо гольф-навички, всі різновиди ударів, тонкощі прицілювання, граємо лунки, а також продовжуємо працювати над моторними та спортивними навичками, силою та балансом.

Старша школа: 12+ років. Заняття проходять паралельно з середньою школою. Ті самі локації, але інший рівень завдань + додаткові мінізмагання. Перехід з середньої до старшої школи – з 12 років при умові складання тестів. З цього віку ми робимо більше силових вправ з легкою вагою.

Розклад на травень-жовтень:

 • Понеділок і середа: 17.00 – 17.55
 • Вівторок і четвер: 17:00 – 17:55
 • Вівторок і четвер: 18:00 – 18:55
 • Вартість: 2400 грн./абонемент на 8 тренувань в календарному місяці.

Розклад на листопад-квітень:

 • Вартість:1200 грн./абонемент на 8 тренувань в календарному місяці.

Оцінка знань та навичок

Групи розподілені за віком, а всередині розподіл – за рівнем майстерності. Перехід між групами та рівнями можливий після складання тестів.

Додаткові тренування

Ми радимо учням, аби покращити результати, додати до уроків в школі самостійні тренування:

 • Учням середньої школи гольфі бажано грати додатково 9 або 18 лунок на тиждень.
 • Учням старшої школи рекомендуємо грати 18-36 лунок на тиждень, а також додати одне самостійне тренування на драйвінг рейнджі та зоні короткої гри.

НАШІ ПРАВИЛА

Учень Дитячої школи гольфа Superior – це власник абонементу в поточному місяці.

Перше заняття

Пробне заняття – безкоштовне (при наявності місць). Ми просимо заздалегідь записуватись, аби ми могли підібрати вам групу.

Попередній запис

Ми просимо вас записуватись на тренування заздалегідь, щоб знати кількість учнів на уроці. Тоді тренер матиме змогу планувати ігри та завдання.

Що треба мати на тренуванні

Вода, кепка; одяг – відповідний погоді.

Запізнення

Кожне тренування потрібно розпочинати з розминки. Це допомагає розігрівати м’язи, зв’язки та суглоби, а також підвищує результативність тренування. Добра розминка мінімізує ризик травмування. Тому навіть якщо ви запізнилися на тренування, просто доєднатися до групи не вийде – доведеться самостійно зробити хоча б коротку версію розминки.

Часто на тренуваннях ми їдемо в поле на різні лунки. Якщо ви затримуєтесь, попередьте и ми знайдемо швидкий спосіб доставити учня до нас :)

Безпека

Порушення правил поведінки та техніка безпеки може спричинити травмування. Тому є перелік правил, що їх має виконувати кожен. За невиконання учня буде «покарано» короткою перервою (відсторонення від завдань) або присіданнями/віджиманнями.

 • Не можна розмахувати ключкою без вказівки тренера. Коли учень не виконує удари, ключки мають лежати в бегу (сумці) або стояти «голівкою» донизу.
 • Не можна підходити ближче ніж на 3 метри до гольфіста, який збирається виконати удар. Категорично не можна стояти перед гольфістом.
 • Перед ударом треба роззирнутися на всі боки та впевнитися, що поряд нікого немає.
 • Якщо м’яч летить у ваш бік, треба голосно кричати «ФОР!». Якщо ви почути крик «ФОР!», пригніться та прикрийте голову руками.

Пропуски

Якщо ви з якоїсь причини не можете прийти на тренування, попередьте про це – і у вас буде можливість відпрацювати заняття з іншою групою. Домовитись про час можна з тренером.

Якщо ви їдете на відпочинок, до табору, до бабусі и т.д., будь ласка, обговоріть питання оплати та збереження місця в групі заздалегідь.

Запис на тренування в Superior Golf Club,
тел.: +38 (050) 400 3237, +38 (057) 349 5030, reception@superiorresort.com