Superior Ladies Golf School

Опис

В Superior – новий проект – Superior Ladies Golf School!

Перекладаємо: «Дівчата, набір у жіночу школу гольфа відкрито, можна записуватися»

Якщо ви втомились від самоізоляції та дистанційного навчання дітей, від домашніх клопотів та віддаленої роботи, від чотирьох стін та задушливих приміщень, від тривоги та нервування – приходьте в гольф!

Кажуть, лише естетика гольф-поля здатна зцілити вас від стресу, роздратованості та поганого настрою. Підтверджуємо! В нас нескінченно гарно.

Чисте повітря, співають птахи, соковита зелена трава, озера з білими лебедями, струмки та водоспади, сади та вікові дуби. Це треба бачити, цим варто дихати.

 Здивуй друзів та близьких – стань гольфісткою!

 Superior Ladies Golf School – розроблено спеціально для новеньких. За 4 тижні занять ви навчитесь основним ударам та поставі, спробуєте сили на всіх тренувальних майданчиках, отримаєте багато знань про історію старовинної гри, про правила, про тонкощі гольф-етикету. І звісно ж, зіграєте свій перший турнір на прекрасному полі для гольфа.

Не важливо, скільки вам років 18 чи 60 – приходьте! Гольф унікальний тим, що грати в нього можна в будь-якому віці та в будь-якій фізичний формі. В світі гольф – друга за популярністю гра після футболу. Саме так, це правда.

 

  • Курс триває місяць, заняття відбуватимуться двічі на тиждень, групи формуємо по 5 осіб.
  • Записатися: +38050 400 32 37 (ресепшен).
  • Наша адреса: Харків, проспект Академіка Курчатова 1а, гольф-курорт Superior