14 December 2021

Голосуйте за нашого ДІДА в проекті #ТІЩОВРАЖАЮТЬ !

Друзі, програма ТСН заснувала щорічну премію, якою традиційно нагороджує яскравих українців, героїв сюжетів, що показали сміливість та рішучість у подіях року.

Один з номінантів наш Дід – 97-річний тенісист Леонід Якович Станіславський. Цього року він увійшов до Книги рекордів Гіннеса (Guinness World Records) – найдоросліший активний гравець у теніс, що бере участь у змаганнях.

 

Ми знайомі зі Станіславським від серпня 2015 року, коли він як глядач прийшов до нас на Superior Tennis day подивитися майстер-класи світових зірок Мансура Бахрамі, Фабріса Санторо й українських – Андрія Медведева та Сергія Стаховського. Так і потоваришували.

 

Президент Superior Юрій Сапронов був вражений життєвими прагненнями Станіславського, його ставленням до спорту і найбільше – його амбітними мріями.

 

Дід тоді, в свої 90, мріяв грати на чемпіонатах світу та Европи з тенісу, побувати на «Уимблдоні», зіграти гейм з Еліною Світоліною, познайомитися зі своїм кумиром Роджером Федерером.

 

Президент Superior із задоволенням допоміг здійснитися всім цим мріям.

Станіславський взяв «бронзу» на чемпіонаті Европи в Анталїї в парному розряді серед ветеранів, зіграв на міжнародних турнірах в Голандії, США, Хорватії. На кортах Superior зіграв у спарингу з першою ракеткою України Еліною Світоліною та з першою ракеткою світу австралійкою Ешлі Барті. А ще особисто взяв автограф у легендарого Роджера Федерера на «Уимблдоні».

 

Про нього почали знімати фільми та репортажі. На корти Superior  приїздила британська знімальна група документалістів, журналісти BBC, національні канали України.

 

Леонід Якович став реальним мотиватором для всіх поколінь спортсменів і тенісистів-любителів.

Він не відмовився і одним з перших вакцинувався, аби зберегти здоров’ям та подати приклад літнім людям.

 

Голосуйте з Леоніда Станіславського №15  в проекті #ТІЩОВРАЖАЮТЬ !

 

Коментар