18 March 2021

Італійське джелато, малина з буряком, кокос з кав’яром – що готує Оресте

А чи зможете ви відрізнити звичайне морозиво від італійського джелато? На смак. Із заплющеними очима. Сьогодні на кухні Суперіор Оресте Манчіні презентує саме цей класичний італійський десерт.

Італієць дуже дбайливо ставиться до рецептів страв своєї країни. Каже: справжнє джелато можна приготувати тільки зі справжнього молока. Сухе, як іноді дозволяють у морозиві, – в жодному разі.

– Джелато більш жирне, щільне та кремове. Цей смак ні з чим не сплутати. Навіть із заплющеними очима відрізняю наше, італійське джелато від вашого морозива, – посміхається Оресте.

Десерти італійський кухар готує з особливим задоволенням. Демонструє нашим кухарам власну авторську страву – малиновий сорбет з меренгами та буряком. Доки ми куштуємо, Оресте пояснює деталі:

– Тут незвичайне поєднання. По-перше, різні текстури – м’який сорбер та хрумка маренга. А по-друге, малиновий та бурякові смаки! Можете назвати його «Десерт в червоних тонах».

Шеф Манчіні весь тиждень давав майстер-класи нашим кухарам. Сьогодні – підготовка до завтрашньої італійської вечері в ресторані «Альбатрос».

– Покажіть мені восьминогів! Дайте подивитись на тісто для равіолі! Де чорний кав’яр? – щохвилини перепитує італієць. Переймається, аби все було ідеально.

Чорний кав’яр  – це особлива деталь однієї з завтрашніх страв. Точна назва «Мус cavolfiore з чорним кав’яром та кокосовим сорбетом». Її час – перед десертом. Даємо пораду: набирайте страву знизу, аби відчути всі смаки – і солодкість кокосу, і солоність чорного кав’яру. Це божественно смачно!

Друзі, не пропустіть авторську вечерю з  Oreste Mancini, вона вже завтра!

Забронювати столик все ще можна:: +38 095 417 17 52.

Чекаємо.

Коментар