18 September 2017

Jett Plasma – ліфтінг-чарівник для обличчя

Дами, ця новина для вас!
В Superior Spa з’явився апарат Jett Plasma.
Скажемо чесно: наші косметологи мріяли про нього.
Кажуть, цей прибор – справжній порятунок від «гусиних лапок» і опущених повік.

Jett Plasma – іновація на ринку апаратної косметології. Вчені знайшли спосіб використовувати плазму, аби віновлювати та підтягувати шкіру. Пам’ятаєте з курсу фізики? Плазма – іонізований газ, четвертий стан… Так ось, цей невеличкий – розміром з ручку – пристрій генерує плазмовий потік, який змушує клітини самостійно віднвлюватись. До того ж діє він одразу на нижній шар шкіри, стимулює кровообіг та змушує організм виробляти колаген. Тонус та колір обличчя змінюються ледь не на очах.

Так, так, відтепер можна забути про лазерне шліфування та хімічний пілінг.

Особливо нашим косметологам подобається, що апарат підтягує повіки (і жодних розрізів!) та “прибирає” найменші зморшки (подивіться, який тонесенький кінчик у позолоченої насадки). А ще: допомагає при розтяжках та шрамах, акне та куперозі. Можна обробляти обличчя, зону декольте, груди, руки.

Процедура – безболісна. А результат ліфтінгу ви побачите буквально за кілька днів. Звісно, аби закріпити ефект, треба пройти курс. Проконсультуватись ви можете у наших спеціалістів. Телефонуйте в Superior Spa за телефоном: 050 303 20 60.

Коментар