28 May 2020

Літній гольф-табір Superior

Батьки, ми знаємо вид уже чекали на цю новину :) З 1 червня ми відкриваємо наш традиційний літній гольф-табір! Це буде тиждень спорту та ігор на свіжому повітрі. Поспішайте, бо на першу зміну місць залишилось лише декілька.

Суперіон якнайкраще підходить для того, аби ваша дитина робила все, чого так не вистачало під час самоізоляції – займалась спортом, проводила час на природі, спілкувалась з друзями.

✅ Програма

Дітлахи вивчать історію гольфа, правила, етикет. Будуть не лише тренування, ще й захоплюючі екскурсії на гольф-машинках, настільні ігри, міні-турніри.

✅Їжа

У вартість входять повноцінний обід, а також полуденок та фруктова перекуска. Діти їстимуть на літній терасі ресторану «Альбатрос», столики стоять під навісом (тож негода не завадить).

✅ Безпека

Ми продумали всі деталі: в групах буде не більше 10 осіб, ми забезпечимо всіх антисептиком, а тренер т вожаті простежать, аби діти виконували всі правила. Територія в нас величезна – важно не дотриматись дистанції :) Кожну годину ми дезінфікуємо дверні ручки, перила і все, чого торкаються гості, приміщення постійно провітрюємо, проводимо вологе прибирання.

Навіть якщо ваша дитина ніколи не тримала в руках ключку, не вагайтесь: гольф-табір – це чудова нагода спробувати. Тим більше, що гольф не потребує жодної спортивної підготовки. Ви здивуєтесь, але вже за тиждень новачок буде впевнено бити по м’ячу.

Гольф-курорт Superior – екологічно чисте місце: зелене гольф-поле, озера, водоспади, озера, лебеді, а навколо – ліс. Що може бути краще для дітей, що вони останні два місяці провели вдома за комп’ютерами на онлайн-уроках :)

Не зволікайте, записуйтесь просто зараз. Ось розклад змін на червень:

  • I зміна: 1-5 червня,
  • II зміна: 8-12 червня,
  • III зміна: 15-19 червня.

 

✏Як записатися?

Зателефонувати або написати (Viber/WhatsApp /Telegram) керівнику табору Анні Авдієвій: +38 (050) 4019431.

Коротко:
✅ Вартість: 4200 грн./зміна

✅ Формат: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00.

✅ Вік дітей: від 7 до 14 років.

✅ Діє родинна знижка: – 20% для братиків та сестричок.

✅ У вартість входять: всі тренування, гольф-інвентар, фрукти, обід в ресторані та полуденок.

✅ Із собою мати: кепку.

 

Гольф-курорт Superior:

пр. Ак. Курчатова, 1-А.

гольф-рецепція: +38(050) 400 3237.

Коментар