15 September 2021

Майстер-клас «Сучасних манер»: жіночі секрети й поради від Ольги Фреймут

Дівчата, не проходьте повз :) В Суперіор побувала Ольга Фреймут з майстер-класами «Марафону сучасних манер», і ми вирішили поділитися з вами її «жіночими секретами». Чи часто змінювати зачіску? Чому не варто заповнювати соцмержі лише селфі? І як правильно їсти гамбургер?

Багато чому Ольга Фреймут навчилась у школі Debrett`s. Отримала сертифікат викладача і зараз навчає сучасного етикету. Впевнена: маленькі жіночі хитрощі допомагають знайти роботу, зробити кар’єру і підкорити будь-яке товариство.

З перших же хвилин вона починає сипати «лайфхаками» – тільки й встигай запам’ятовувати.

Сумку варто носити на лівій ріці – так зручно вітатися.

Цілувати руки в приміщенні – поганий тон.

Робити компліменті про зовнішність жінки – не треба. Краще похвалити її сукню чи взуття.

Відверто, абсолютно без пафосу, Ольга невимушено розмовляє з гостями, наводить приклади з життя.

– Колись я вела ранкове шоу, тож прийшов лист зі скаргами на мій сміх. Уявляєте? Але дійсно я тоді сміялася досить високим голосом, – згадує Фреймут.

Від жестів та голосу ведуча переходить до зовнішності. Порада бізнес-дамам: не змінювати зачіску часто – психологи кажуть, це свідчить про невпевненість. Порада для шукачок роботи: не заповнюйте соцмережі селфі.

– Ваш контент має бути цікавим. І не тільки ваше обличчя. Селфі практично не несуть інформації. Не виріс же ваш ніс за ніч і не змінились ваші очі? – посміхається Ольга. – До речі, роботодавці зараз уважно вивчають соцмережі кандидатів на роботу і відмовляють тим, чиї пости не відповідають їхнім цінностям.

Окрема частина майстер-класу присвячена столовому етикету. Ольга каже о нюансах, які допоможуть відчувати себе впевнено і на діловому обіді, і на урочистій вечері, і на побаченні. Наприклад, одним рухом підсунути стілець або розрізати гамбургер навпіл, аби було зручно їсти. Чи горошок. Як впоратись з цими маленькими кульками на тарілці? :) Ольга демонструє.

А ще нам дуже приємно, що Ольга Фреймут багато розпитувала про Суперіор. Пам’ятає, як вела церемонію відкриття нашого Superior Hotel десять років тому і сьогодні вважає гольф-курорт місцем з висококласним сервісом.

 

 

Коментар