31 March 2021

Miami Open: ну-мо дивитися разом двобій Світоліна-Барті!

Друзі, ви неодмінно маєте подивитися напів фінал Еліни Світолиної на турнірі WTA в Маямі!
Сьогодні вночі перша ракетка України пройшла четверть фінал, перемогла Анастасію Севастову з Латвії (рахунок 6-3 6-2). І тепер стоїть на порозі дуже важливого матчу. Ну дуже потрібна підтримка нашій Суперіор-зірочці та кращій українській тенісистці.

По-перше, тому що Еліна вперше вийшла до 1/2 фіналу саме Miami Open.
По-друге, тому що це буде перший її 1/2 фінал від листопада 2019-го на Підсумковому турнірі WTA.
По-третє ( і це головне!), тому що її суперниця – перша ракетка світу на сьогодні, австралійка Ешлі Барті.

Ми чудово пам’ятаємо їхню першу зустріч під час Fed Cup у 2017 році, коли збірні Австралії та України грали у Харкові (а жили у нас в Суперіор). Тоді Еліна перемогла. Взагалі-то рахунок двобіїв на користь Світоліної – 5-1. Але Барті взяла важливу перемогу – саме тоді на Підсумковому турнірі в Шеньчжені у 2019-му.

«Матч у Шеньчжені був складним для мене. Я ненавиджу програвати у фіналах, особливо на Підсумковому чемпіонаті. Я тоді дуже прагнула захистити свій титул, і дуже засмутилась, коли програла. Тому сподіваюсь зіграти цього разу на вищому рівні та взяти реванш у Барті, – так цитує Еліну Світоліну сайт WTA. – Я знайома з Еш (Барті) дуже давно. Мені здається, що коли граєш проти гравця найвищого рівня, ти максимально сфокусований. В таких двобіях не можна робити супернику подарунків, треба постійно бути насторожі.

Матч Світоліна-Барті відбудеться (з урахування різниці в часі) не раніше 22:00 1 квітня. Вболіваймо разом!

Коментар