21 June 2021

Міжнародний день йоги!

А чи знали ви, що сьогодні був не тільки день літнього сонцестояння (найдовший день року), але й Міжнародний день йоги! Офіційне свято запроваджено Генеральною Асамблеєю ООН ще 2014 року.

В перший же рік мільйони людей у 170 країнах світу одночасно виконували «сонячну зарядку», це було неймовірно видовищно.

Цього року через пандемію масові заході офлайн проводити все ще небезпечно. Тим не менше, ми хочемо від щирого серця привітати всіх закоханих в йогу!

Особливо наших чудових «йогинь» та «йогмена» так поміж собою ми називаємо тренерів Superior Fit з йоги. Кожний – дивовижний!

В Ганни Абрамової, наприклад, є власна інтерпретація слова «йога». Найбільш вдалим з десяти існуючих тлумачень вона вважає – «контроль». Каже, це тому, що його в першу чергу контролює та впорядковує думки.

А Наталя Белан завдяки йозі змогла поплисти проти течії. Вона впевнена, що навіть декілька занять йогою можуть змінити життя людини.

Тетяна Мирошниченко практикує незвичайну йогу – мікс з фітнесом. На тренуваннях використовує гантелі, роли та нестабільні опори.

Олександр Леонов викладає математику у виші, а йога для нього – можливість відпочити, а ще він багато подорожує світом і з кожної подорожі привозить нові цікаві елементи практик.

Всі тренери Superior Fit наполягають: обов`язково спробуйте йогу, якщо ви:

✔Сидите за комп`ютером більше 6 годин на день.

✔Живите у дедлайні, цейтноті, стресі.

✔Працюєте з людьми та мало буваєте наодинці з собою.

Ми маємо спеціальні Yoga-абонементи! Записатися на заняття і дізнатись подробиці можна телефоном: 099 7 90 60 90  Superior Fit.

 

 

 

Коментар