17 August 2021

На Суперіор-кортах стартували змагання Kharkiv City Cup by Elina Svitolina Foundation

 

Тенісні змагання на призи Еліни Світоліної стартували на кортах Суперіор! Це один з турнірів Kharkiv City Cup by Elina Svitolina Foundation – справжнього марафону тенісу, який відбувається зараз в Харкові. Тільки уявіть масштаб: 4 клуби, 5 турнірів, більше 170 учасників.

 

«Ми зібрали всіх представників тенісу – юніори, любителі, професіонали, гравці на візках, ветерани. Для цього знадобилось багато майданчиків, – розповідає директор Kharkiv City Cup Всеволод Кевлич. – Такого в Харкові ще не було, аби великі тенісні клуби об’єднались. «Унікорт», «АКС», Central park, «Спорткорт» – на випадок поганої погоди, та найбільш престижний – Superior».

Наші корти обрали для матчів – 12-річних. В Харкові зараз дуже сильні гравці цього віку, вважає Кевлич. Серед 64-х учасників – багато гравців з то-10 України.

Матчі стартували о 10 ранку. Першими на корти виходять хлопчики. Виявляється, в тенісі вірять в прикмету: матчі в турнірі мають починати чоловіки. На удачу :)

А  удача юним тенісистам дуже потрібна. На кін поставлений не просто вихід у наступне коло чи перемога. На фіналістів чекають класні спортивні призи, а кращі гравці отримають запрошення на гала-вечір турніру 22 серпня. Під час урочистого нагородження переможців – в Суперіор відбудеться благодійний аукціон. Лоти – унікальні. Які – розповімо найближчими днями. Тримаємо інтригу :)

А поки що, друзі, любителі тенісу, приходьте подивитися на юних спортсменів. На власні очі побачите абсолютно недитячі пристрасті та підтримаєте початківців.

Коментар