7 July 2021

Наш Дід – 97-річний Леонід Станіславський – в Книзі рекордів Гіннеса!

Найдоросліший активний гравець в світі, який бере участь у змаганнях – саме так правильно називається рекорд у Guinness World Records.

Так, це щира правда. Леонід Якович завжди, повертаючись з поїздок скаржиться, що не мав суперника-ровесника, лише молодь до 85 років :)

У березні Станіславському виповнилось 097 років, ми знайомі з травня 2015 року, коли Дід прийшов до нас на Superior Tennis day подивитися майстер-класи світових зірок Мансура Барамі, Фабріса Санторо та українських – Андрія Медведева та Сергія Стаховського. Так і потоваришували.

Президент Superior Юрій Сапронов був вражений життєвою силою Станіславського, його ставленням до спорту і що найбільш дивне – його амбітними мріями.

Уявіть, в такому поважному віці Дід мріяв грати на Чемпіонатах світу та Європи, побувати на «Уімблдоні», зіграти гейм з Еліною Світоліною, познайомитися зі своїм кумиром Роджером Федерером.

Юрій Сапронов із задоволенням допоміг здійснитися всім цим мріям.

Станіславський став постійним учасником чемпіонатів світу серед ветеранів в категорії 85+. Взяв «бронзу» на чемпіонаті Європи у Антальї у парному розряді. Зіграв на міжнародних турнірах у Голландії, США, Хорватії. Та особисто взяв автограф у легендарного Роджера Федерера на «Уимблдоні».

А ще в Харкові він грав у спарингу з першою ракеткою України Еліною Світоліною та з першою ракеткою світу австралійкою Ешлі Барті.

Про нього знімають фільми та репортажі. На корти Superior приїздила британська знімальна група документалістів, журналісти ВВС, національні канали України.

Леонід Якович став прикладом для наслідування та мотиватором для всіх поколінь спортсменів та тенісистів-любителів.

Але й це ще не все :).  Декілька років тому Дід взяв ключку до рук. І як гадаєте? Заграв! Ба більше, засмутився, що гольф – сезонний спорт та взимку приїздив в Superior, аби пройти трасу на бігових лижах.

Секрет довголіття та життєвої сили в Станіславського простий: «Як жити в моєму віці повноцінним життям? Дуже просто: багато працювати, а відпочивати зрідка, але з задоволенням. В жодному разі не кидати заняття спортом. І ще: ніколи не оглядатись назад, дивитися треба тільки вперед!».

Ми від щирого серця вітаємо Діда зі світовим рекордом! Бажаємо здоров’я, удачі на всіх майбутніх іграх і, звичайно, мріяти, постійно мріяти!

Коментар