5 September 2017

Новий партнер Суперіор – італійський курорт Argentario

Друзі, гольфісти та негольфісти – чудова новина! В нас новий іноземний партнер! Гольф-курорт Superior підписав договір про співробітництво з італійським  Argentario (Тоскана).

П’ятизірковий готель, гольф-поле, велнес-центр – Argentario Golf Resort & Spa вважають найбільш мальовничим та екологічно чистим місцем Італії.

Відтепер члени Superior Golf Club та наші постійні гості отримають тут особливі привілеї та бонуси.

Перше – це 20-відсоткова знижка на проживання в готелі та абсолютно безкоштовний гольф для тих, хто житиме в готелі італійського курорту. На додачу: 10% знижки на оренду гольф-карів та інші гольф-послуги.

Друге – знижки в Espace wellness center: 20% з жовтня по квітень та 10% з травня по вересень.

Третє – знижка 10% у Pro Shop та в рестрані Dama Dama італіського курорту.

Четверте – знижка 20% на грін фі для тих, хто не житиме в Argentario.

П’яте – приємні бонуси для Членів клубу Superior: вітальний напій, можливість отримати безкоштовний раній заїзд чи пізній виїзд, або підвищення категорії номеру.

Аби скористатись партнерською програмою, треба заздалегідь, до подорожі, зв’язатися з Superior Ноtel (тел.: +38 (050) 400 1032, +38 (057) 349 5050).

Argentario Golf Resort & Spa – це п’ятизірквий курорт, що розташований в мальовничому місці Італії. Марема в Тоскані – це державний заповідник. Тут і піщані пляжі, і дубові гаї, і круті скелі с неймовірним краєвидом на зелені острови. Клімат м’який, гольф-сезон цілий рік. Професійне гольф-поле (18 лунок, par 71, складність 6.218 метрів) може похвалитися чудовим панорамним краєвидом на лагуну Орбетелло, море та пагорби Монте Арджентарио. На території курорту – готель та віли, СПА-центр і ресторан, дитяча кімната та дітячий майданчик, басейни та тренажерний зал, тенісні корти та бігови дорожки.

Коментар