25 September 2020

Один кращих акварелістів Європи малює Суперіор

Він написав сотні картин, провів десятки персональним виставок в різних країнах та увійшов до переліку кращих акварелістів Європи. Олександр Бобришев – художник.

Сам себе називає «людиною світу». Хоча ще декілька років тому інші країни його не цікавили. Зовсім. До 2014-го Олександр жив та працював у Криму. Каже: кожен день малював гори, доли та виноградники. І був абсолютно щасливим. Після анексії просто поїхав. В нікуди.

– Спочатку до Польщі подався, – розповідає художник. – Потім були Португалія, Угорщина, Італія.

В Італії Бобришев вирішив взяти участь у фестивалі акварелістів. Свої роботи там представляли більше тисячі художників з 86 країн світу. Картина Олександра «Ананга» (портрет дівчинки) увійшла до десятки кращих.

Зараз художник в Харкові, через карантин не може виїхати кудись. Але, каже, місцеві краєвиди надихають.

До Суперіор йому порадили приїхати друзі. Крім того, що тут незвичайні ландшафти, від давно мріяв, як каже, «попрацювати з лебедями». Пояснює: диких легко переполошити, їх складно перенести на полотно. А наші навіть вийшли позувати J

– Шкода, що сьогодні повітря надто сухе, – нарікає Бобришев. – Я люблю працювати водою на мокрому листі.

Ми, звичайно ж, запросили художника приїхати до нас знову, коли вологість буде достатньою для улубленої техніки автора.

До речі про техніку Олександр розмірковує дуже цікаво. Каже, картина має чіпляти, викликати емоції. І абсолютно не має значення, як вона написана, хоч ляпками :)

 

 

Коментар