20 August 2021

Олімпійська медаль Еліни Світоліної їде до Суперіор!

А ще – ракетка Wilson і форма Nike, що в ній вона виграла першу тенісну «бронзу» в історії України. Все це – буде представлене на гала-вечорі турніру Kharkiv City Cup, який проходить саме зараз в Харкові. Вітати переможців змагань будуть 22 серпня.

Гості вечора зможуть зробити фотографії олімпійської колекції Світоліної. І взяти участь у благодійному аукціоні. Еліна особисто надала для нього лоти:

Майстер-клас з Еліною Світоліною в Києві. Початкова ціна 10 000 дол.

Тенісна спідниця Nike – з «бронзового» матчу на Олімпіаді в Токіо, де Елина Світолина перемогла Олену Рибакіну. Початкова ціна 10 000 дол.

Два оригінальні портрети з особистої колекції тенісистки. Початкова ціна кожної картини 3 000 дол.

Автор – відомий художник Le Closier (Філип Копаерт). Малює на стику поп-арту та стріт-арту та працює в дуже незвичній техніці.

Портрет Federer VS Nadal. На картині Роджер Федерер – якщо подивитися під новим кутом – «перетворюється» на Рафаеля Надаля.

Портрет Elina Svitolina – також з 3-d ефектом: на картині зірка тенісу «змінює» позу та стиль.

 

Kharkiv City Cup by Elina Svitolina Foundation – відбувається вперше. Це справжній фестиваль тенісу, який об’єднав турніри для дітей, дорослих, ветеранів, професіоналів, людей з інвалідністю.

Фонд Еліни Світоліної в Укаїні всі гроші від аукціону витратить на підтримку юних тенісистів.

Квитки на гала-вечір можна придбати на гольф-рецепції (телефон: 050 400 32 37). Вартість: 2000 грн. Початок: 22 серпня о 18:00.

 

Коментар