Партнерство

Superior Golf & Spa Resort відкртий для всіх компаній та людей, що бачать можливості співробітництва.

Наші партнери – це професійні та любительскі спортивні организації, туристичні агенції та рекалмні компанії, офіційний заклади та міжнародні організації, event-агенції та фото-студії.

Ми підтримуємо арт-проекти, спортивні змагання, школи, благодійні організації.

Ми готови розлянути всі варіанти партнерства та завжди відкриті до діалогу.

Hoteliero_greenSuperior Golf & Spa Resort – член клубу готел’єрів та ресторанів HOTELIERO. З 2009-го року клуб допомагає менеджерам та власникам готелів та ресторанів ділитися досвідом та знаннями. Клуб є ініціатором та організатором таких проєктів: Ukrainian Hospitality Awards, Georgian Hospitality Forum, а також Ресторанної Премії СІЛЬ. Місія клубу HOTELIERO – зробити Україну найгостиннішою у Европі до 2022 року.

 

 

 

 

Ви можете обрати подарункові сертифікати Superior Golf & Spa Resort на bodo.
Компанія спеціалізується на продажу подарункових сертифікатів на враження і вже 11 років є лідером в даному сегменті ринку.
Тепер ви можете придбати наші послуги в подарунок близьким і друзям в красивій подарунковій упаковці від bodo. Коробочка з сертифікатом має безліч забарвлень на вибір, а всередині вона наповнена барвистим конфетті та листівками з фотографіями вражень і коротким описом послуг. Також в комплекті красивий брендований пакет. Шукайте Superior на сайті https://www.bodo.ua/ у пошуку з запитом «гольф».

 

 

 

Бажаєте бути партнером Superior – телефонуйте: +38 (050) 400 1032, +38 (057) 349 5049,
sales@superiorresort.com