20 September 2021

Польскі гольф-тренери про Суперіор: Ваше поле – це справжнє божевілля :)

До нашого клубу приїхали гольфісти з Польщі. Марек Гарболінські та Лукаш Томківич – професійні тренери, члени PGA Poland і – що цікавіше – професійні гольф-мандрівники. Їздять світом заради нових гольф-полей. Уявляєте, в їхній «колекції» більше 500 голь-клубів! З кожного на згадку привозять фірмовий м’яч з логотипом.

 

– Я побував в 72-х країнах і зібрав 557 гольф-м’ячів. Це разом із вашим. В Лукаша – трохи менше, – розповідає Марек. Грали на багатього полях, що ви їх бачили у змаганнях PGA. Найбільш пам’ятні? Не скажу нічого нового, St Andrews в Шотландії, Pebble Beach в США. Але кожне нове поле – це цікаво!

 

Обидва гольфісти дійсно закохані в цей спорт. Романтично називають гольф – нескінченною історією, в якій ти ніколи не досягнеш вершини майстерності. Завжди буде, куди рости.

 

Маємо традицію: в кожного нового іноземного гольфіста питаємо – як йому Суперіор-поле?

 

– Ваше поле – це справжнє божевілля! – моментально відповідає Лукаш. – Дуже гарне, але дуже складне.

 

– Саме так, дуже багато бункерів, – додає Марек. – Правду кажучи, для новачка це непросто. Я б сказав, що таке поле – тест для новачка – якщо витримає, любитиме гольф все життя.

 

На згадку про поле вони везуть м’ячі з логотипом Superior. Вдома, в Польщі, в Марек має ціленну стіну пам’ятних гольф-м’ячів. Тепер там буде і наш :)

!!!golf-ball-display-rack

Коментар