18 February 2020

Попереду 8 березня :) Чоловіки, два безпрограшних варіанти!

День закоханих відсвяткували, але, панове, ще не час розслаблятися! Попереду 8 березня :) Чоловіки, увага, в нас є щонайменше два безпрограшних варіанти:

🌸Перший. Сертифікат від Superior Spa!🌸

Ідеальний подарунок для коханої жінки, матусі, сестри, тещі.

Вартість – на будь-який гаманець.

Ви можете наповнити сертифікат, чим схочете: відпочинок біля басейну, розслаблюючий масаж або омолоджуючий пілінг. Вечірній макіяж або індивідуальне заняття йогою.

Якщо не знаєте, що буде до вподоби дівчині, зрадьтеся нам. Назвіть суму, й ми оберемо поєднання процедур. В Superior Spa є все для здоров’я, молодості та чудового відпочинку. Басейни, сауна, хамам, джакузі, імідж-студія та фітнес-зали. Кращі масажисти, стилісти, косметологи та тренери. Вибір величезний. Кожний сертифікат буде унікальним.

Сертифікат діє пів року від дня купівлі, але якщо ви хочете, аби ваша дама скористалась подарунком у свято, краще не відкладайте – телефонуйте просто зараз.📲Телефон: 050 303 20 60.

🌸Другий. Абонемент в Superior Fit!🌸

Це новий фітнес-клуб в Харкові. Він геть не схожий на інші зали. Тут не люблять гамору, метушні та нахабства. Не проповідують важкі фізичні навантаження та виснажливі дієти. «Фітнес у задоволення» – ось наш девіз!

В Superior Fit більше десяти різновидів фітнесу, групові та персональні заняття, масажі, басейни, сауни, зали для йоги та унікальна студія пилатесу!

Не сумнівайтеся, дама оцінить такий подарунок.

Клубні карти та абонементі абсолютно різні. Хтось більше любить йогу, дехто – пілатес, треті – індивідуальний фітнес.

Можете обрати легкий варіант, для знайомства. Наприклад, абонемент «Мінус розмір»:

◽ 8 персональних тренувань,

◽ необмежена кількість самостійних занять в залі Superior Fit протягом місяця,

◽ консультація wellness-доктора,

◽ гостьове відвідування аквазони Superior Spa.

Ціна: 4800 грн.

📲Дізнатися подробиці можна за телефоном: 099 7 90 60 90.

Коментар