Винна карта

Опис

Унікальна колекція французького вина ресторану Albatross здивує навіть дуже досвідченого поціновувача.

В основі винної карти — вина Бордо и Бургундії, що вони доставлені просто з погребів замків. Вина в карті не тільки французькі, а також італійські, іспанські, аргентинські, австралійські, південноафриканські, українські.

У винній карті представлені топові французькі врожаї минулого десятиліття: 2003-й, 2005-й, 2009-й роки.

Найдоросліше вино колекції — Chateau Latour a Pomerol 1970 року з Бордо.

Найнесподіваніше вино — Balthus 2005 року з Бордо, що на сліпих дегустаціях оцінюється краще ніж дорожчі та відоміші вина.

Зберігається колекція в ресторані у справжньому винному погребі. Тут дотримано всі умови для оптимального старіння вина: кам’яні стіни, окремі комірки, ідеальна температура та вологість.

Графік роботи: чт.-нд. 11:00 — 23:00, пн.-ср. — вихідні.
тел.: +38 (057) 349 5035
+38 (095) 417 1752
reservation@superiorresort.com

 

Правила гарного вина від сомельє Superior Golf & Spa Resort:

– Існує п’ять правил гарного вина. Перше – це виробник. Тут досить легко визначитись за відомими маркам. Важче обрати невеликого родинного виробника за доступною ціною з дуже високою якістю. Наприклад, «Шато Фуркас Малдорор» (Ch. Fourgas Maldoror) 2005 г. (червоне сухе, Бордо), що є в нашій винній карті.

Друге це рік врожаю. Важливо знати, не тільки чи був цей рік вдалим в регіоні, ще яким був цей рік в певному хазяйстві, що виготовило вино.

Третє – це вік вина. Деякі вина треба пити одразу після розливу у діжки, а інші вважаються молодими навіть 20-30 років потому.

Четверте — це умови зберігання. Вкрай важливо, щоб вино стигло при постійній температурі (12 градусів) та вологості (75%), тоді воно розкриється та принесе максимум задоволення.

П’яте — спосіб доставки. Шлях від виробника має бути максимально коротким. Французькі вина ми купуємо безпосередньо в замку та доставляємо в максимально короткий термін з погребу хазяйства до погребу ресторану, а в дорозі уважно слідкуємо за температурою.

За всі французькі вина в нашій колекції ми несемо відповідальність. Ми знаємо, де ми їх купили, як доставили. А зберігаємо в найкращих умовах.