9 May 2020

Самоізоляція закінчується: що та як працюватиме в Superior

Друзі, Україна поступово починає виходити з карантину, і вже від понеділка частково почнуть працювати магазини та парикмахерські, музеї та спортивні майданчики. Ми так само потроху відкриваємось :)

З 12 травня чекаємо вас на літньому майданчику ресторану «Альбатрос»! Ми підготували барбекю-меню: шашлик, люля-кебаб, овочі гриль. А ще смачнюча форель з червоною ікрою, качина гудка з вишнями, Олів’є з перепілкою та креветками, курча Тапака… Та й десерти в нас – неймовірні. Приїздіть куштувати!

В цю пору року краєвид з літнього майданчику «Альбатросу» особливо гарний. Блакитне озеро з білосніжними лебедями, соковито-зелене гольф-поле, яскраві барви квітів… А повітря – ну дуже свіже. Приїздіть надихатись!

Майданчик буде відчинено щодня з 11:00 до 20:00.

З 12 травня в Superior Spa розпочинає працювати імідж-студія. До наших стилістів- парикмахерів, косметологів, масажистів, майстрів манікюру необхідно записуватись заздалегідь за телефоном: 050 303 20 60.

З 12 травня Superior Fit розпочинає проводити індивідуальні тренування на свіжому повітрі. Обов’язково запишіться на тренування заздалегідь, телефон: 099 7 90 60 90.

З 12 травня на території гольф-курорту можна знову проводити фотосесії! Подробиці за телефоном: 050 400 10 32.

Друзі, ми дуже скучили і щиро будемо раді бачити кожного.

Єдине прохання: не забувайте про маски! Використовувати засоби захисту вимагає не тільки закон, а й розумне ставлення до власного здоров’я.

Суперіор, у свою чергу, також потурбується про вашу безпеку. На території гольф-курорту (готель, ресторани, спа, фітнес-клуб, клубний дім) встановлені додаткові бокси з антисептиками для рук. Не проходьте повз :)

Крім того, кожну годину ми дезінфікуємо дверні ручки, перила та все, чого торкаються гості. Всі без виключення приміщення постійно провітрюємо, проводимо вологе прибирання.

Не хворійте!

Чекаємо у гості, ваш гольф-курорт.

 

Коментар