27 August 2021

Шотландський турнір в Суперіор!

На один день Superior перетворився на маленьку Шотландію. Сьогодні у нас проходить найяскравіший турнір сезону –  Scottish Cup. Всі гравці в національному шотландському одязі. Кілт для чоловіків – обов’язковий атрибут, в іншому разі – гра поза заліком.

На тренувальному майданчику гравців зустрічає справжній волинка, традиційна музика створює аутентичну атмосферу. І навіть погода гольфістам підіграла – на старті починається мряка. Але це не страшно, жартують гравці, – шотландський віскі сьогодні можна всім, до того під час гри – традиція :)

 

Гарний турнір – це данина історії. Вважається, що гру гольф вигадали 500 років тому шотландські пастухи, що своїми посохами заганяли камінці в нірки кроликів і робили це за тим же принципом, що й сучасні гольфісти: за найменшу кількість ударів довести м’яча до цілі.

 

Посохи давно стали ключками, а нірки – лунками. Проте основні правила гольфа за сотні років не змінились: «Грай м’яч як він лежить. Грай поле, яким воно є. А якщо ні те, ні інше не можливо, вчиняй за справедливістю».

 

Коментар