26 May 2020

Superior Hotel відчинено!

Друзі, номери готові, кухарі та офіціанти щиро скучили за гостями, а територія гольф-курорту на диво розквітла. Приїздіть! Ми, дійсно, нетерпляче чекаємо на вас.

Не засмучуйтесь, що цього року не можна буде подорожувати в інші країни, адже у вас є – Superior – часточка Європи в Україні! І це не рекламний слоган.

Ми маємо звання «найкращий спорт-готель» Європи за версією International Hospitality Awards. В нас зупиняються легенди спорту та зірки шоу-бізнесу.

Ми приймали Серену Вільямс та Сергія Бубку, Франческо Тотті та Хосепа Гвардіолу, Збірна України з футболу та Андрій Шевченко всі тренувальні збори проводять у нас. А найкраща українська тенісистка Елина Світоліна назвала Superior «найкращим місцем в Україні».

Пи пишаємось!

Навіть якщо ви не граєте в теніс або гольф, вам у нас сподобається. До речі, минулого року наші гості Потап та Настя також вперше взяли до рук ключки і були в захваті..

✅ У нас дуже затишні номери з чудовим краєвидом з вікон.

✅ У нас сучасний фітнес-клуб Superior Fit, спа-комплекс Superior Spa і тенісні корти зі всіма різновидами покриття.

✅ У нас ресторани з авторським меню та виняткова винна карта.

✅ У нас неймовірно гарна територія. Зелене гольф-поле, блакитні озера з білими лебедями, струмки, водоспади, галявинки для мінігольфа, віковий ліс навколо та чисте повітря.

✅ У нас безпечно! На всій території гольф-курорту встановлені додаткові бокси з антисептиками, кожної години мі дезінфікуємо дверні ручки, перила і все, чого торкаються гості, приміщення провітрюємо постійно, проводимо вологе прибирання.

Проведіть класну відпустку в Superior! Телефонуйте та бронюйте: 050 400 10 32 (цілодобово).

Коментар