16 January 2020

Superior Hotel: всі номери «люкс» – мінус 2020 гривень

Чудова новина від Superior Hotel. На честь 2020-го року ми даруємо гостям знижку на всі номери «люкс» – мінус 2020 гривень! А чи знаєте ви, який з чотирьох наших «люксів» найбільш затребуваний? І головне – ким? :)

◽Наприклад, Executive suite (затишний двокімнатний номер, з терасою та паморочним крайовидом на унікальне гольф-поле Superior) – улюблений в Андрія Шевченка та осепа Гвардіоли. Обидва зіркових тренера обирали його, коли зупинялись у нас.

◽А триповерховий Romantic – номер наречених. Освітлення, меблі, красиві гвинтові сходи – молодята приїздять сюди зі всієї України. На фотосесії до Romantic triplex бувають навіть справжні черги – такий він популярний. Ми навіть жартуємо: влітку всі 45 номерів готелю треба зробити «романтіками» :).

◽Є ще незвичайний дворівневий Duplex, в якому ти кімнати, та шикарний президентський номер. До речі, саме в ньому жила героїня однієї з програм телешоу «Хата на тата» (вже двічі його знімали в Суперіор).

📲◽Забронювати номер можна через рецепцію Superior Hotel за телефоном: +38 (050) 400 1032. Акція «мінус 2020 грн. на люкси» діє до 10 лютого.

📍П.С. В Superior Hotel є інші номери та інші акції :) Наприклад, відпочиваєте чотири ночі, а платите за три! Ця пропозиція дійсна до кінця квітня. Її можна забронювати на сайті.

Коментар