29 January 2020

Тренер Superior Fit Стас Воротников вчиться грати в теніс

Ніколи не здогадаєтесь, чим займається тренер Superior Fit Стас Воротников між тренуваннями :)  Вчиться грати в теніс.

Пам’ятаєте ми писали, що Стас тренував одразу двох тенісисток – Любов Костенко та Марину Чернишову? Після цього «тенісного табору» вирішив навчитися сам. Ні, не тільки задля задоволення. Більше – щоб достеменно розібратися в тому, як працюють м’язи тенісиста.

Коли Стас прийшов до Superior Fit та зрозумів, що буде тренувати гольфістів, він так само почав вчитися грати в гольф. Тепер – грає в теніс.

Розповідає: вперше взяв у руки ракетки трохи більше місяця тому. Коли працював з Любою Костенко, вона запропонувала невеличкий спаринг.

В справжній урок дав йому Всеволод Кевлич. «Вчитель» задоволений. Каже: по-перше, у Стаса виходить, але головне – він дійсно вивчає, як працює тіло тенісиста, і хоче зрозуміти, які навантаження допоможуть спортсмену бути ефективнішим на корті.

– Звичайно, мені як тренера в цілому все зрозуміло. Але є такі нюанси та тонкощі – особливості центру тяжіння, балансу, вміння майже миттєво прискорюватись, переходити зі статики у рух, – каже Стас. – Як з цим працювати в тренажерній залі? Зараз шукаю нові вправи та комбінації навантажень. Точно розумію, що важливі вправи на витривалість – адже матч триває і дві години, і навіть більше. А чим довше спортсмен не втомиться, тим більше його шанс на перемогу.

До речі, гольф Стас полюбив. Із задоволенням брав участь в нашому корпоративному турнірі і не може дочекатися нового сезону. Чи перетвориться теніс на таке саме захоплення, як і гольф? Подивимося J

А поки що чекаємо вас на тренування.

Ваш спортивний Суперіор.
 

Коментар