6 September 2017

Україна-Туреччина: бізнес-двобій на гольф-полі

Коли гольф – це не тільки спорт? Сьогодні. В Суперіор. В нас міжнародний турнір. Команда України проти команди Туреччини. Гольфісти-аматори два дні будут змагатися на гольф-полі Superior. Але в цьому турнірі головне – не перемога, а дружба. Бізнес-дружба.

Учасники – це українські та турецькі бізнемени, що захоплюються гольфом. Не профі – любителі. Але рівень гравців досить високий. Серед наших є члени національної збірної з гольфу.

«Ідеологія такого турніру – це обмін бізнес-досвідом. Сьогодні гольф став площадкою для формування бізнес-відносин між Україною та Туреччиною. Після цього можливі взаємні інвестиції, як і в Туреччину, так і в Україну», – пояснює Президент Федерації гольфу України Олег Корбан.

Формат – ідеальний для такихї змагань – командний. Флайти по чотири гравця. По два – від кожної команди. Рахунок – на лунки.

Гольфісти грають швидко, легко, спілкуються, допомагають один одному, навіть жартують. Гольф дійсно розкриває людину. Чотири-п’ять годин гри – та досвідчений гравець може зрозуміти, хто перед ним. Розповісти про незнайому лунку, дістати м’яча з води, допомогти на гріні, не схитрувати, коли є можливість… Правила гольфу – справжній кодекс честі. Виконувати його взмозі лише порядний бізнесмен. Чи варто нагадувати, що кожна десята багатомільйонна угода в світі укладаться на гольф-полі?

«Вже розглядається ряд проектів. Сьогодні навіть будуь перемовини за деякими з них. Звісно в першу чергу – це гра, задоволення, гарні відносини і наші друзі. А по-друге – це приносить користь та інвестиції країнам», – каже Олег Корбан.

Сьогоднішня гольф-зустріч Україна-Туреччина – третя. Федерація гольфу планує робити бізнес-турніри традиційними. Ось тільки Україна будет запрошувати гостів в теплу пору року. Гра у жовтні минулого року стала для іноземців справжнім випробуванням. І навіть сьогодні, коли в Харкові сонячно та +20 градусів, терцьким гольфістми прохолодно :)

Коментар