4 September 2017

В Superior Hotel з’явились вільні номери: футбольна збірна поїхала

Пам’ятаєте, весь тиждень готель Superior був «фулл»? В нас жила збірна України з футболу. Тепер знову можна бронювати, поспішайте. Вільні номери швидко закінчуються.

Якщо ви не поїхали у відпустку влітку та часу на довгі збори за кордон нема, Суперіор – це ідеальне місце для справжніх європейських канікул в Україні. Не має значення, що ви плануєте – відпочинок із дітьми чи романтичний уік-енд.

В нас є номери – від “стандарту” до президентського люксу. Кожен унікальний. Але в будь-якому – панорамний краєвид на неймовірно гарне гольф-поле чи дубовий ліс.

Нещодавно ми облаштували просторий двокімнатний сімейний номер, в якому є дитяча з іграшками та зручними меблями для малечі.

Закоханим ми пропонуємо вишуканий Duplex або дизайнерський Romantic Triplex, до якого приїздять пари зі всієї країни.

В нас завжди є чим зайнятися: уроки гольфу та тренування з тенісу, тренажерні зали та басейн, веселий міні-гольф та захоплюючі екскурсії. А захочете розслабитися – раді бачити в одному з найкращих Spa-комплексів країни – Superior Spa.
Ресторани? Два. Lobby Lounge и Albatross. Затишні зали та відкриті тераси, смачні страви та унікальні вина.

До речі, сніданок та відвідування аквазони Superior Spa входять у вартість номеру. Парковка – безкоштовна, з охороною. Wi-Fi – на всій території.

Ми – унікальне місце не тільки в Харькові, у всій Україні. Зелені пагорби гольф-поля, столітній ліс, блакитні озера, білі лебеді, свіже повітря, неповторні краєвиди.

Superior Golf & Spa Resort – це лише 15 хвилин від центру Харкову.

Зізнаємось, весь минулий тиждень готель було зачинено, всі номери  Superior Hotel займала збірна України з футболу. Вчора футболісти поїхали. Але вільних дат у весерні небагато. Не зволікайте – телефонуйте просто зараз: +38 (050) 400 1032 и +38 (057) 349 5050.

 

Коментар