20 July 2021

В SUPERIOR відбудеться легендарний турнір The World Corporate Golf Challenge

Не встигли вщухнути емоції від Чемпіонату України, як маємо наступну грандіозну подію: цими вихідними в Superior відбудеться національний етап найбільш масштабного корпоративного гольф-турніру світу – The World Corporate Golf Challenge.  Україна вперше братиме в ньому участь!

WCGC «народився» у Великобританії у 1993 році, одним з засновників цих змагань вважається зірка англійського футболу Бобі Мур.

Автори задумали об’єднати всіх ділових людей на одному спортивному заході: власників бізнесу, співробітників, менеджерів, постачальників, партнерів. Аби під час гри можна було поспілкуватись і, як то кажуть зараз, налагодити ділові зв’язки.

Звичайно, було обрано гольф – як ідеальний тімбілдінг.

Задумку підтримало найбільш поважне британське видання – газета The Times. І турнір майже відразу набув популярності.

Сьогодні – це міжнародна мережа любительських змагань з гольфу, що відбувається у 33 країнах. Від моменту заснування чемпіонату в ньому взяли участь десь два мільйони осіб! Про фінальні ігри турніру тепер розповідають більш як 60 телеканалів і не менше 50 відомих друкованих видань по всьому світові.

За звання кращих змагаються представники бізнесу бідь-якого масштабу. Від автомобільних концернів до невеличких банків, від великих IT-компаній до регіональних забудовників. Під час змагань WCGC можна побачити лого найвідоміших брендів світу.

изображение_viber_2021-07-20_15-26-24

В Україні головним організатором національного етапу World Corporate Golf Challenge стала компанія INTERTOP Ukraine, співорганізатор – CEO Club Ukraine.

Ми пишаємось тим,  що для проведення цього турніру було обрано саме Superior. Впевнені, все відбудеться на найвищому рівні.

Переможці туру (їхні імена стануть відомі в неділю 25 липня) відправляються на світовий фінал – представляти свою компанію та свою країну. У 2021 році фінал WCGC відбудеться у Португалії з 1 по 5 листопада.

 

Коментар