25 August 2020

Відлюдник, що обожнює гольф. Шону Конері сьогодні 90 років

День народження Шона Конері. Сьогодні зірці Голівуду виповнюється 90 років! «Він став справжнім відлюдником і тільки робить те, що грає в гольф» – так пишуть про нього сьогодні таблоїди.

Актор дійсно вже зо три роки уникає журналістів, самотньо живе на Багамах. Його котедж – просто на гольф-полі. І знаєте, не виключаємо, що він саме зараз грає раунд у гольф.

Син Джейсон Конері в одному з інтерв’ю зізнавався, що саме під час раундів у гольф він по-справжньому пізнав свого батька.

Не дивно, адже Шон Конері не просто обожнює цю гру. Він живе із ключкою в руках.

Ми вирішили згадати 5 кращих висловів актора про гольф:

⛳️«Життя нагадує мені гру у гольф. В ту мить, коли починаєш втрачати ентузіазм, вона від тебе вислизає. На щастя, я не втратив цікавості ні до гольфу, ні до життя»

⛳️«Моя дружина – унікальна. Вона не замикає мої ключки до комори, а сама відправляє мене на поле. Під час першої зустрічі мене звабило те, що вона вміє грати. Я подумав: «Якщо я завоюю цю жінку, мені вже ніколи не доведеться шукати, з ким пограти у гольф!».

⛳️«Оскар» за «Недоторканих» – чудова штука. Але я би обрав виграти Відкритий Чемпіонат з гольфу в США ».

⛳️«Гольф для мене – майже філософія. Для мене, людини, що не має релігійної віри, гольф немов моральний орієнтир, підтримка ».

⛳️«Гольф кращий за футбол, бо ти можеш грати в нього до 90 років ».

Що ще додати. Будьте як Шон Конері. Скільки б вам не було років – грайте у гольф. Бо гольф – це не просто спорт, це справжня філософія життя.

Коментар