24 December 2020

Віцепрезидент Superior Ірина Сапронова – в журі International Hospitality Awards!

Тричі наш Superior Hotel брав участь та перемагав в номінаціях Best Golf Hotel и Best Sport Hotel. Цього року представник Superior – «з іншого боку» – в журі, разом з іншими міжнародними експертами в області готельного бізнесу.

Шлях Ірини Сапронової в індустрії гостинності розпочався більше 13 років тому, 2007-го року, коли вони із чоловіком вирішили побудувати гольф-клуб в Україні.

Вони взяли з мету створити місце, де популяризують такі цінності, як екологічність, здоровий спосіб життя, спорт та wellness.

Ірина Сапронова  була цілковито занурена в створення готелю (його побудували у 2011 році). Брала участь у всіх роботах: від розробки дизайну холу до вибору постільної білизни у номерах.

У 2013 році Superior Hotel увійшов до складу Leading Hotels of the World – асоціації, що встановлює найвищі стандарти гостинності та об’єднує по всьому світу найкращі готелі, які мають бездоганну якість обслуговування.

Ідею здорового способу життя, що вона лежить в основі всіх починань Ірина Сапронової, можна побачити у кожній деталі роботи гольф-курорту – від wellness-меню у ресторанах до підтримки глобальної ініціативи Global Wellness Day – свята, яке традиційно відбувається у Superior з 2016 року.

Коментар