Весiлля

Збираєтесь освідчитись коханій? Думаєте влаштувати перед весільну вечірку? Плануєте весілля? Шукаєте місце для виїзної церемонії чи незвичайної фотосесії?

Кращим вибором стане Superior Golf & Spa Resort. У нас Ви знайдете романтику формату all inclusive: пропозиції руки та серця, романтичний сніданок на природі, парубоча вечірка чи дівич-вечір, виїзна церемонія чи фотосесія, весільний банкет та перша шлюбна ніч у трирівневому люксі Romantic Triplex. Витончений та повітряний інтер’єр номеру створює атмосферу любові та ніжності. А фотографії, що зроблені у вишуканій обстановці, залишаються пам’ятними символами кохання на все життя. Для молодят у нас спеціальна пропозиція: незабутня перша шлюбна ніч в цьому дизайнерському номері плюс романтична вечеря чи процедури для двох у Spa-центрі.

Наші зали та площадки дозволяють організовувати свято будь-якого масштабу: чи то камерний родинний обід на честь шлюбу, розкішна церемонія на свіжому повітрі або масштабне свято для сотні гостей.

До Ваших послуг елегантні зали ресторанів Albatross і Lobby Lounge, комфортні літні тераси та просторі літні площадки.

Оригінальні фотосесії в інтер’єрі Superior Hotel, на зеленому гольф-полі чи на фоні блакитних озер із білими лебедями зроблять цей казковий день по-справжньому незабутнім.

Зали та площадки

Далi> Сховати>

Романтика формату all inclusive

 Пропозиції руки та серця, романтичний сніданок на природі, парубоча вечірка чи дівич-вечір, виїзна церемонія чи фотосесія, весільний банкет та перша шлюбна ніч у трирівневому люксі Romantic Triplex. У нас Ви можете не обмежувати свою фантазію — обирайте!

Весільні пакети

Контакти

Зв’яжіться з нами

Відділ продаж:
+38 (057) 349 5049 (09.00 — 18.00)
sales@superiorresort.com

Розсилка

Підпишіться

Отримуйте інформацию про акції та спецпропозиції

Вiдгуки

Спасибо Вам огромное за море впечатлений в вашем Superior Golf & Spa Resort !!! Это прекраснейшее…

Всі відгуки