24 December 2019

Як правильно зустрічати Новий рік – рецепт дієтолога Superior Fit Тетяни Кіхтєвої

Увага! Запис для тих, хто стежить за здоров’ям, але не бажає відмовлятися від смачненького в новорічну ніч. Wellness-дієтолог Тетяна Кіхтєва підготувала для вас справжній подарунок – рецепт «як допомогти організму пережити 31 грудня та 1 січня». Звичайно ж, головна її порада: не пити алкоголь та не переїдати. Але якщо ви таки ідете на ризик, виконайте ці чотири пункти:

🍀 За 30 хвилин до початку свята – з’їжте хлібець з вершковим маслом. Жир затягає шлунок, і алкоголь повільніше всмоктується в організм, пояснює дієтолог.

🍀 За 20 хвилин до початку – прийміть 1 таблетку «ерміталь 25000». Це ферменти, що допоможуть розщепити всі білки, жири та вуглеводи, що ви з’їсте.

🍀 Після свята, перед сном – випийте 1 столову ложку «ентеросгелю» з водою. Це сорбент, який зв’яже все зайве та виведе з організму, доки ви спатимете, каже Тетяна.

🍀 Наступного дня – щонайменше тричі випийте розчинну клітковину (можна купити в аптеці). Дієтолог вважає, що чудова «чистка» організму від алкогольних токсинів.

До речі, «рятуватися» активованим вугіллям дієтолог не радить. Виявляється, він шкідливий. Так, визнає Тетяна, чорні таблетки, до яких ми звикли, працюють, але до того ж вони порушують роботу ворсинок кишковника та призводять до проблем з травленням. Замінити їх можна натуральним кокосовим вугіллям.

Тетяна впевнена, якщо виконати всі ці чотири пункти, організм точно вам подякує після свят.

😉 П.С. І и вже готуємо наступний запис – три післяноворічні розвантажувальні програми від дієтолога.

Святкуйте та будьте здорові. І не перемикайтесь.

Ваш Superior Fit.

Коментар