3 January 2020

Як розвантажити організм після Нового року? Три програми від дієтолога Тетяни Кіхтевої

 

Продовжуємо серію святкових порад, які Wellness-дієтолог Тетяна Кіхтєва підготувала спеціально для Superior Fit. Сьогодні публікуємо три коротенькі післяноворічні дієти, що допоможуть забути все те смачненьке, що ви з’їли на Новий рік :)

🍀 Пийте лише воду.

Тетяна Кіхтєва вважає, що дуже корисно буде день поголодувати та пити лише воду. За добу вона рекомендує випити приблизно 2 літри води – чистої або з м’ятою та лимоном.

🍀 Станьте веганом.

Дієтолог запевняє, що відмова від м’яса, риби, молока яєць – чудова мінідієта після «новорічних надмірностей». Не так складно, як голодування: у вашому меню має бути лише рослинна їжа. Каші та овочі, фрукти та горішки – і так два-три дні.

🍀 Рахуйте калорії.

Завдання: «їсти» небільше 500-600 калорій протягом кількох днів. Тетна вважає, що це найлегший варіант розвантаження. Вам не потрібно голодувати і навіть відмовлятися від шматочка м’яса або сиру, якщо вже припече. Але тим не менш, в більшості харчування має складатися з овочів, фруктів та круп.

😉 Додаткова порада дієтолога: можна додати до однієї з цих дієт курс клітковини (3 рази на день в протягом тижня), що почистить організм.

Зі святом, друзі. Будьте здорові та красиві у новому році.

Ваш #Superior_fit.

Коментар