28 August 2017

Збірна України в Харкові. В Суперіор!

Футболісти приїхали до Харкова – готуватися до матчу з турками. Двобій – в суботу, 2 вересня. Весь тиждень хлопці житимуть в Superior Hotel.

Головний тренер збірної Андрій Шевченко особисто зустрічає гравців. Кожному потискає руку. З ним – асистенти та тренери Рауль Ріанчо, Андреа Малдера та Мауро Тассоті (пам’ятаєте італійский “Мілан” кінця 80-х – початку 90-х? Так, так, це він, той самий Професор). Вони також приїхали завчасно. І вже встигли звикнути до Суперіору.

Гравцям звикати не треба: тут все знайомо, почуваються як удома. Збірна України з футболу в Харкові була майже рік тому, коли грала матч із збірною Сербії. Тоді також жили в 5-зірковому Superior Hotel.

Вранці ті, хто приїхав першими, встигли трішки прогулятися територією гольф-курорту. А напівзахисник Олександр Зінченко навіть розім’явся на зеленій траві :)

Вільного часу у збірної небагато. Можливо, трішки з’явиться напередодні матчу. Хлопці планують подивитись Харків.  Але найближчими днями на них чекає фізична підготовка та теорія, тренування та … тренування. Майже відразу після приїзду до готелю Superior хлопці вирушають на стадіон.

До речі, спеціально для футбольних фанатів підтверджуємо: Андрій Ярмоленко відпросився у Андрія Шевченка та приїде завтра. Збірна на нього дуже чєкає, аби особисто привітати з 25-мільйонним контрактом із дортмундскою «Борусією».

Відбірковий двобій ЧМ-2018 Україна-Туреччиа призначено на 2 вересня на стадионі «Металіст».

Коментар