2 October 2020

Зйомки проекту #МандруйУкраїною в Суперіор

#МандруйУкраїною – чудова ідея – познайомити українців з їхньою країною. Показати, що відпочивати дома можна не гірше, ніж за кордоном. Проект вже знімали у Львові та Херсоні, Дніпрі та Запоріжжі. Кратко про найбільш гарні, найбільш цікаві, найбільш незвичайні місця країни.

 

За один день журналісти намагаються поглянути на місто очами мандрівників. Шукають не просто цікавинки – місця з історіями. У харківський програмі: центральний парк Горкого, Саржин Яр, Держпром та ми – гольф-курорт Суперіор.

 

Ми показали гостям поле та познайомили з грою, розповіли про правила та традиції, розвінчали міфи про гольф. Зізнаємося, це були найбільш уважні та найбільш необережні гості. Водночас ставлять десятки запитань та «лізуть» об’єктивом під ключку :)

 

– Будь ласка, ще пару сантиметрів назад, – просить капітан клубу Федір Каргаполов перед ударом. – Я просто не зможу замахнутися.

– Ви не звертайте на нас уваги, бийте, – одповідають оператори, виставляючи камери ледь не впритул до м’яча.

 

Гості зізнаються, що гольф неймовірно видовищний та захоплюючий спорт, що міфи про «гру підстаркуватих мільйонерів» розвіялись з перших ударів і що таких мальовничих кадрів ніде не зняти.

 

Щойно сюжети вийдуть, ми обов’язкового вам їх покажемо.

 

P.S. Під час зйомок жоден журналіст не постраждав :)

Коментар